Cumartesi , Ocak 16 2021

The Survivor: Rusty Forest v1.1.0 Android Hileli APK indir

The Survivor: Rusty Forest v1.1.0 Android Hileli APK indir

Android

Dünya nüfusunun en sildi bilinmeyen virüs çarptı, “Survivor” dünyasına hoş geldiniz. Sen (stalkers) hayatta olan birkaç biri olan ve şimdi artık hastalığı ile enfekte yerli nüfusun kalanları karşı yaşam için mücadele etmek gerekir. Hayatta kalma ve korku oyunları en iyi gelenekleri içinde, “Survivor” oyuncuları zombi tehlikeleri, enfekte yaban hayatı ve dünyaya karşı vb kendi silah, araç, tahkimat, sığınak inşa hammadde toplamak için açık dünyasını keşfetmek gerekir kendisi.

“Survivor” in tek amacı hayatta kalmak için. Bunu yapmak için böyle bir açlık, susuzluk, soğuk ve radyasyon gibi mücadeleleri aşmak gerekir.
✔ Craft silah ve araçları. Bir kamp kurmak, ya da sıcak tutmak için bir yangın başlatmak için ormandaki ağaçları doğrayın.
✔ açlıktan etmeyin! Et için hayvanları öldürmek. Açlıktan kendinizi tutmak için yiyecek temizlemek.
✔ küçük bir barınak ya da büyük bir kale inşa. Lay tuzakları ve savunma güvenli bir çevre tutmak için.
✔ keşfedin ve gün boyunca inşa. Geceleri temel savun.

Anahtar özellikler:
✔ Rastgele dünya nesil -. Sonrası Sovyet devletinin 1 km kare öbek terk köylerde, askeri üsler, derin ormanlar, yollar, nehirler, göller, vahşi yerleri, ve daha fazlası ile randomize …
✔ Gündüz ve gece – güneş ve ayın evreleri ile Gerçekçi dinamik gündüz ve gece döngüsü.
✔ oluşturma ve yok – Dünya yapıları ve ürün imha veya kaynaklar için hurdaya olabilir. Yeniden amaçlı, gerçek zamanlı olarak dünyaya yapı parçaları yerleştirerek, elle özel yapıları ve takviyesi inşa malzemeleri toplandı.
✔ Envanter – sen işçiliği ve karakter özelleştirme ihtiyaçlarına cevap geliştirilen sezgisel envanter sisteminde hayatta kalmak için gereken tüm öğeleri taşıyın.
✔ Ürün işçiliği ve yıkımı – “Survivor” kıyamet dünyasında, kaynaklar seyrek ve her yararlı bit kullanılmalıdır. Tarifler sürekli büyüyen listesi ile, bu tür silahları ve araçları oluşturmak için ahşap, taş ve pas metal gibi kaynak toplamak. Senin araçlar zamanla yıpranan gibi, bunları onarmak için işçiliği becerilerini kullanmak. Öğeler veya ekipman başka bir şey dönüştü ya da yeni işçiliği mekanizmalarını kullanarak sabit geliştirilebilir.
✔ Hayvanlar – terkedilmiş binalar zaten talan kez hayvanları avlamak için çöle dışarı baş.
✔ Stealth sistemi – görmek, duymak ve sizi kokusu geçmiş zombiler ve hayvanları gizlice.
✔ Çevre sıcaklığı – barınak veya kamp ateşi bulmak / oluşturun. Soğuk gece veya uzun dayz bir fark yaratacak.
✔ Her karar konular – bu nedenle her hata ölümcül olabilir, oyunlar kaydetmek hiç bulunmamaktadır. Eğer başarısız olursa, her şeyi kaybedersiniz ve baştan tekrar oynamak gerekiyor.
Önümüzdeki güncellemeleri bu özellikler daha da derinlik ve dünyanın artan tehlikeleri hayatta kalmak için bir seçenek daha geniş ile bağlı genişletilmiş olacaktır.

Proje ilerledikçe eklenecektir gelişmenin çeşitli aşamalarında, Özellikler:
– Daha fazla binalar
– Daha işçiliği
– Expanded AI
– Sürülebilir araçlar
– Daha fazla hayvan ve bitkiler
– Hava efektleri

DOWNLOAD:

The Survivor: Rusty Forest v1.1.0 Android Hileli APK indir

Önerilen

Among Us Hile Mod Apk indir

Among Us Hile Mod Apk indir Play online or over local WiFi with 4-10 players …

Bir cevap yazın