Cuma , Ekim 2 2020

The Witcher Battle Arena v1.0.4 Mod Hileli Android Apk indir

The Witcher Battle Arena v1.0.4 Mod Hileli Android Apk indir

The Witcher Battle Arena v1.0.4 Mod Hileli Android Apk indir

The Witcher Battle Arena hızlı, eğlenceli ve zengin bir fantezi dünyasında MOBA seti öğrenmek kolaydır. Savaş Arena iki üç kahraman ekipleri yakalamak ve kısa yoğun ve aksiyon dolu savaşlar fetih puan tutunmaya çalışırken, birbirlerine karşı mücadele.

Akılda mobil cihazlar ile tasarlanan, Battle Arena beceri tabanlı stratejiler ve hızlı tempolu aksiyon ile sezgisel kontrolleri birleştirir. Tüm parmak hareketiyle – uzaktan bir büyücü olarak veya Yağmur yangın bir cüce olarak düşmanların dizlerini bölmektedir. Oyun hiçbir ödeme-win elemanları özellikleri ve sadece oynayarak oyun içeriğinin her parça almak için izin verir.

Temel Özellikler:

– Eğer oyun on-the-go için -perfect az 10 dakika içinde tamamlayabilirsiniz Kısa ve yoğun maçlar – Aksiyon dolu bir oyun.

– Botlara karşı, ekip arkadaşlarını meydan veya kendi bizim AI (gerekli hiçbir internet bağlantısı) yenmek için deneyin – Solo ve takım hazır oynamak.

– Kahraman ilerleme – Her karakter benzersiz beceri ve farklı bir oyun tarzı sunuyor – ve oynamak gibi rakiplerinizi ezmek için daha fazla yollar açılması, yeni beceriler kilidini açmak gerekir. Senin kahraman ilerleme gibi çeşitli stratejiler deneyin becerileri favori karışımı almak ve Arena daki taktiklerini bilemek.

– Ücretsiz oyun doğru yapılması – Sadece oynayarak Savaş Arena şeyi kilidini açabilir. Gerekli hiçbir taşlama veya sonsuz bekleyiş – Normal oyun hızlı ve eğlenceli bir parçası olarak yeni kahramanlar ve öğelere erişim elde edersiniz. Hiç hemen bir şey istiyorsanız, size makul bir fiyata satın alabilirsiniz.

Ek Özellikler:

– RPG tarzı Oyuncu Profili ve kahraman ilerlemesi
– 9 açılışında eşsiz kahramanlar: Rivia ve Geralt’ın, Gulet Leto’nun, Philippa Eilhart, Zoltan Chivay, Brokilon ve Eithne, Operatör, Golem, Aedirn ve Iorveth Saskia
– Video oyunları eleştirel-alkışlanan The Witcher serisi dayanarak

Battle Battle d

DOWNLOAD:

The Witcher Battle Arena v1.0.4 Mod Hileli Android Apk indir

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın