Cumartesi , Eylül 19 2020

The Wizard of Oz Magic Match 3 v1.0.3182 APK Hile MOD indir

The Wizard of Oz Magic Match 3 v1.0.3182 APK Hile MOD indir

Aslanlar, kaplanlar ve püsler, ah, baba! – Klasik eşleme bulmaca oyunu sevgili Oz filmin ve karakterlerin Sihirbazına dayanan heyecan verici oyunlarla benzersiz ve yeni! Şansınızı GLINDA İYİ WITCH ™ ve onun Sihirli Tekerleği ile deneyin ya da bulmaca sayısını tamamlamak ve Land of Oz’a doğru yol almak için Dorothy’nin RUBY SLIPPERS ™ ayakkabıları, Munchkin Lollipops ve Teneke Adam Balonu’nu kullanın
* ÖZÜZÜN SİHİRBAZI DENEYİMİ – Her biri en yeni zamanın en popüler filmlerinden bir maceraya dayanan yeni bölümler ve eğlenceli, yaratıcı bulmacalar kilidini açın! Kansas’tan Emerald Şehrine giderken Munchkinland, Perili Orman ve büyüleyici yerleri ziyaret edin. Kilidini açtığınız her yeni bölge ile hatırladığınız en sevdiğiniz karakterlerle karşılaşacaksınız ve en sevilen hikayenin ortaya çıkacak!
* İNONİK KARAKTERLER! – Sihirli Tuğla Yolu’ndan Toto ile yürürken, WEST ™ WITCH OF WITCH ile karşılaştığınızda, GLINDA’nın Magic Wheel’ünün GOOD WITCH ™ deneyimini yaşarsanız, Munchkins’le ziyaret ederseniz ve Land of Oz’da dolaşırken sihir hayatta olur!
* ARKADAŞLARINIZI İZLE GEÇİNİZ! – Sarı Tuğla Yolu’ndaki arkadaşlarınızla birlikte yolculuk ederken birbirlerine yardımcı olan ve hediye gönderen büyülüleri yeniden yaşayın!

Zaten Sihirbazın Sihirbaz Tadını beğendiniz mi? En son içeriği, en yeni seviyeleri, heyecan verici yarışmaları ve daha fazlasını öğrenmek için Facebook’ta bizim gibi.

MOD:
1. Infinite Lives Always Active
2. Infinite Boosters
3. 40+ Moves

DOWNLOAD:

Wizard of Oz: Magic Match v1.0.3182 Mod Apk (Lives/Boosters) – RACATY LINK

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın