The Wizard of Oz Magic Match v1.0.1256 Mod Apk Hile indir

0
The Wizard of Oz Magic Match

The Wizard of Oz Magic Match v1.0.1256 Mod Apk Hile indir

 

DOROTHY ™ ile SARI TUĞLA YOL ™ aşağı yolculuk, korkuluk ™, TENEKE MAN ™ ve Korkak Aslan ™ ‘ZÜMRÜT CITY ™ için yol yapmak gibi! Sen gökkuşağı ve deneyim sahneleri üzerinde bir yere gitmek ve orijinal OZ ™ filmi Wizard sesler olacak. Bu büyülü bulmaca macera Oz Büyücüsü karşılamak için yol maç!

* Aslanlar ve kaplanlar ve PUZZLES, OH MY! – Klasik eşleştirme bulmaca oyunu Oz film ve karakterlerin sevgili Büyücüsü dayalı heyecan verici bir oyun ile yeni ve benzersiz! Glinda İYİ CADI ™ ve onun Magic Wheel ile şansınızı deneyin ya da Dorothy’nin Yakut TERLİK ™ ayakkabı, ufaklık Lollipops kullanabilir ve Tin Man Axe bulmaca tamamlamak ve Land of Oz doğru yol yapmak için
* DENEYİM Wizard of Oz – yeni bölümler ve eğlenceli, yaratıcı bulmaca çözün – tüm zamanların en popüler film bir maceraya dayalı her! Zümrüt City Kansas yolda Munchkinland, Perili Orman ve daha büyüleyici yerleri ziyaret edin. kilidini her yeni bölge ile, ortaya çıkacak sevgili hikaye ve daha hatırlıyorum favori karakterleri karşılaşma olacak!
* İKONLAŞMIŞ KARAKTERLER! – Sihirli Munchkins ile ziyaret, İYİ WITCH ™ Glinda Magic Wheel deneyim, BATI ™ kötü cadısı karşılaşırsanız, Yellow Brick Road aşağı Toto ile yürümek ve Land of Oz dalmış gibi canlanır!
* SİZİN ARKADAŞLAR İLE SEYAHAT! – Yol boyunca birbirlerine ve gönderme hediyeler yardımcı Yellow Brick Road aşağı arkadaşlarınızla size yolculuk olarak birlikte sihirli yaşayın!

Zaten Oz Magic Maçın Wizard zevk? Bizim gibi Facebook’ta up-to-date son içerik, yeni seviyeleri, heyecan verici yarışmalar ve daha fazla kalmak için.

Bu uygulamanın kullanımı Hizmet Zynga ™ Şartları’na tabidir. Kişisel verilerin toplanması ve kullanılması Zynga’nın Gizlilik Politikasına tabidir. Her iki politikaları aşağıda Uygulama Lisans Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası bölümlerinde mevcut yanı sıra <http://www.zynga.com/> www.zynga.com altındadır. Sosyal Ağ Hizmeti açısından da geçerli olabilir.

Oz Büyücüsü ve ilgili tüm karakterleri ve elementler (s16) Turner Entertainment Co. ve ticari markalarıdır

The Wizard of Oz Magic Match
The Wizard of Oz Magic Match
The Wizard of Oz Magic Match
The Wizard of Oz Magic Match
The Wizard of Oz Magic Match
The Wizard of Oz Magic Match

DOWNLOAD:

 The Wizard of Oz Magic Match v1.0.1256 Apk (Mod Lives/Boosters)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya