Pazar , Mayıs 9 2021

They Are Billions Oyun Hile Altın Ahşap Taş Altın Demir Yağ Sağlık Herşey Sınırsız

They Are Billions Oyun Hile Altın Ahşap Taş Altın Demir Yağ Sağlık Herşey Sınırsız

They Are Billions Oyun Hile Altın Ahşap Taş Altın Demir Yağ Sağlık Herşey Sınırsız

Bu eğiticiyi aktifleştirmek:
Daha fazla oku.

Antrenör Seçenekleri

Numpad 1: Kaynakları Yakalama
Numpad 2: Altın Ver
Numpad 3: Ahşap Ver
Numpad 4: Taş Ver
Numpad 5: Demir Ver
Numpad 6: Yağ ver
Numpad 7: Birimleri Yakalama
Numpad 8: Süper Birim Sağlık
Numpad 9: Zayıf Birim
Numpad 0: Binaları Yakalayın
Numpad /: Süper Yapı Sağlık
Numpad *: Zayıf Bina
F1: Kolonistler / İşçiler / Gıda / Enerji Yakalama
F2: Sınırsız Kolonistler
F3: Sınırsız Gıda
F4: Sınırsız İşçi
F5: Sınırsız Enerji
F6: Hızlı Yapı Birimleri
F7: Hızlı Araştırma
F8: Hızlı Yapı Binaları
F9: Sınırsız Altın Kaynağı

Notlar:

Numpad 1: Kaynakları Yakalayın – oyunda olduğunuzda ve kaynaklarınızı görebildiğinizde, kaynakları yakalamak için buna basın. Eğitmenin bunu bulması birkaç dakika kadar sürebilir.

Numpad 2: Gold verin – önce Capture Resources’ı kullandığınızdan emin olun, ardından eğiticide gösterilen miktarı vermek için bu seçeneğe basın.

Numpad 3: Wood verin – önce Capture Resources’ı kullandığınızdan emin olun, ardından antrenörde gösterilen miktarı vermek için bu seçeneğe basın.

Numpad 4: Stone verin – önce Capture Resources’ı kullandığınızdan emin olun, ardından antrenörde gösterilen miktarı vermek için bu seçeneğe basın.

Numpad 5: Demir Ver – önce Yakalama Kaynaklarını kullandığınızdan emin olun, ardından eğiticide gösterilen miktarı vermek için bu seçeneğe basın.

Numpad 6: Yağ verin – önce Yakalama Kaynakları’nı kullandığınızdan emin olun, ardından eğiticide gösterilen miktarı vermek için bu seçeneğe basın.

Numpad 7: Capture Units (Üniteler) – oyunda olduğunuzda ve bir birime tıklayabildiğinizde, birim bilgisini vurgulayarak en az ONE birimine tıkladığınızdan emin olun, ardından ünite bilgilerini yakalamak için buna basın. Eğitmenin bunu bulması birkaç dakika kadar sürebilir.

Numpad 8: Süper Ünite Sağlığı – önce Capture Units ünitelerini kullandığınızdan emin olun, daha sonra tek bir ünite varken ve bu bilgiyi görebildiğinizde, bu birimi etkilemek için buna basın.

Numpad 9: Zayıf Ünite – önce Capture Units ünitelerini kullandığınızdan emin olun, ardından tek bir ünitede vurgulu varken ve bilgileri görebildiğiniz sürece, bu üniteyi etkilemek için buna basın.

Numpad 0: Binaları Yakala – oyunda olduğunuzda ve bir binaya tıkladıktan sonra, bina bilgisini vurgulayarak en az bir binaya tıkladığınızdan emin olun, ardından bina bilgilerini yakalamak için bu düğmeye basın. Eğitmenin bunu bulması birkaç dakika kadar sürebilir.

Numpad /: Süper Bina Sağlık – önce Capture Buildings’i kullandığınızdan emin olun, daha sonra vurgulanmış tek bir binaya sahipken ve bu bilgiyi görebiliyorsanız, bu binayı etkilemek için buna basın.

Numpad *: Zayıf Bina – önce Yakalama Binaları’nı kullandığınızdan emin olun, daha sonra vurgulanmış tek bir binaya sahipken ve bu bilgiyi görebiliyorsanız, bu binayı etkilemek için buna basın.

F1: Kolonistleri / İşçileri / Gıda / Enerji’yi yakalayın – oyunda olduğunuzda ve bu öğelerin sayısını gördüğünüzde, verileri yakalamak için buna basın.

F2: Sınırsız Kolonistler – En az bir kez Capture Colonists / Workers / Food / Energy’yi kullandığınızdan emin olun, ardından bunu yüksek bir değere kilitlemek için buna basın.

F3: Sınırsız Gıda – En az bir kez Capture Kolonistleri / İşçileri / Gıda / Enerjiyi kullandığınızdan emin olun, ardından bunu yüksek bir değere kilitlemek için buna basın.

F4: Sınırsız İşçi – En az bir kez Capture Colonists / Workers / Food / Energy’yi kullandığınızdan emin olun, ardından bunu yüksek bir değere kilitlemek için buna basın.

F5: Sınırsız Enerji – En az bir kez Capture Colonists / Workers / Food / Energy’yi kullandığınızdan emin olun, ardından bunu yüksek bir değere kilitlemek için buna basın.

F6: Hızlı Kurulum Birimleri – en az ONE birimini başlatıp kurmanız gerekiyor. Ardından başka bir birim oluşturmaya başlayın ve sonra bunu aç. Birimler neredeyse anında tamamlanacak.

F7: Hızlı Araştırma – en az bir kez araştırmaya başlamış olmanız, sonra bunu değiştirmeniz gerekiyor ve araştırma neredeyse anında tamamlanacak.

F8: Hızlı İnşa Edilmiş Binalar – En az bir kez bir bina inşa etmeye başlamanız, sonra da bunu değiştirmeniz ve neredeyse anında tamamlamanız gerekir.

F9: Sınırsız Altın Kaynağı – bir ordu oluşturduktan sonra oyunda ilerlerken, ordunuzun tükenmesi nedeniyle ordunuzun sizi terk etmesini önlemek için bunu değiştirin.

İNDİR:

They Are Billions Oyun Hile BURDAN TIKLA İNDİR

Önerilen

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir Aksiyon dolu ve ultra heyecan verici, hikaye …

Bir cevap yazın