They Are Billions Oyun Hileleri indir

0

They Are Billions Oyun Hileleri indir

Bu eğiticinin etkinleştirilmesi:
Devam edin.

Eğitici Seçenekleri:

Numpad 1: Kaynakları Yakala
Numpad 2: Altın Ver
Numpad 3: Ver Wood
Numpad 4: Taş Ver
Numpad 5: Demir Ver
Numpad 6: Yağ Ver
Numpad 7: Birimleri Yakala
Numpad 8: Süper Birim Sağlık
Numpad 9: Zayıf Birim
Numpad 0: Binaları Yakala
Numpad /: Süper Yapı Sağlığı
Numpad *: Zayıf Binalar
F1: Kolonistleri / İşçileri Yakalamak / Yiyecek / Enerji
F2: Sınırsız Koloniciler
F3: Sınırsız Yiyecek
F4: Sınırsız İşçi
F5: Sınırsız Enerji
F6: Hızlı Kurulum Birimleri
F7: Hızlı Araştırma
F8: Hızlı Yapı Binaları
F9: Sınırsız Altın Arzı

Notlar:

Numpad 1: Kaynakları Yakala – bir kez oyun oynamaya başladıysanız ve kaynaklarınızı görebiliyorsanız, kaynakları yakalamak için bu tuşa basın. Eğiticinin bunu bulması birkaç dakika kadar bir dakika sürebilir.

Numpad 2: Altın Verin – İlk önce Kaynakları Yakala’yı kullandığınızdan emin olun, ardından eğiticide gösterilen miktarı vermek için bu seçeneğe basın.

Numpad 3: Wood’u verin – İlk önce Capture Resources’ı kullandığınızdan emin olun, ardından eğiticide gösterilen miktarı vermek için bu seçeneğe basın.

Numpad 4: Give Stone – Önce Yakalama Kaynakları’nı kullandığınızdan emin olun, ardından eğiticide gösterilen miktarı vermek için bu seçeneğe basın.

Numpad 5: Demir Verin – İlk önce Kaynakları Yakala’yı kullandığınızdan emin olun, ardından eğiticide gösterilen miktarı vermek için bu seçeneğe basın.

Numpad 6: Yağ Verin – önce Kaynakları Yakala’yı kullandığınızdan emin olun, ardından eğiticide gösterilen miktarı vermek için bu seçeneğe basın.

Numpad 7: Yakalama Birimleri – oyunda ve bir birim tıklayabilirsiniz kez, birimler bilgileri yakalamak için bu basın, bu birimin bilgi vurgulanarak, en az BİR birimini tıklayın emin olun. Eğiticinin bunu bulması birkaç dakika kadar bir dakika sürebilir.

Numpad 8: Süper Birim Sağlık – öncelikle Yakalama Birimleri’ni kullandığınızdan emin olun, daha sonra tek bir birimi vurguladıysanız ve bu bilgiyi görebiliyorsanız, o birimi etkilemek için basın.

Numpad 9: Zayıf Birim – öncelikle Yakalama Birimleri’ni kullandığınızdan emin olun, daha sonra vurgulanan tek bir üniteniz varsa ve bu bilgiyi görebiliyorsanız, üniteyi etkilemek için bu tuşa basın.

Numpad 0: Yakalama Binalar – oyunda ve bir binanın üzerine tıklayabilirsiniz bir kez, binalar bilgileri yakalamak için bu basın, bu binanın bilgisini vurgulayarak, en az BİR binayı tıklayın emin olun. Eğiticinin bunu bulması birkaç dakika kadar bir dakika sürebilir.

Numpad /: Süper Yapı Sağlık – önce binalar yakalamayı seçtiğinizden emin olun, o zaman vurgulanan tek bir binanız varsa ve bu bilgiyi görebiliyorsanız, o binayı etkilemek için basın.

Numpad *: Zayıf Bina – öncelikle Yakalama Yapıları’nı kullandığınızdan emin olun, ardından tek bir binayı vurguladığınızda ve bu bilgiyi görebildiğinizde bina etkilemek için bunu kullanın.

F1: Capture Colonists / Workers / Food / Energy – bir kez oyun oynamaktasınız ve bu öğelerin sayısını görebiliyorsanız, verileri yakalamak için bu tuşa basın.

F2: Sınırsız Koloniciler – Capture Colonists / Workers / Food / Energy’yi en az bir kez kullandığınızdan emin olun, daha sonra bunu yüksek bir değere kilitlemek için basın.

F3: Sınırsız Yiyecek – Capture Colonists / Workers / Food / Enerjiyi en az bir kez kullandığınızdan emin olun, daha sonra bunu yüksek bir değere kilitlemek için basın.

F4: Sınırsız İşçiler – Capture Colonists / Workers / Food / Energy’yi en az bir kez kullandığınızdan emin olun, daha sonra bunu yüksek bir değere kilitlemek için basın.

F5: Sınırsız Enerji – Capture Colonists / Workers / Food / Energy’yi en az bir kez kullandığınızdan emin olun, daha sonra bunu yüksek bir değere kilitlemek için basın.

F6: Hızlı Kurulum Birimleri – başlamış ve en az bir adet birlik inşa etmeniz gerekir. Ardından, başka bir birim oluşturmaya başlayın ve ardından bu ayarı açın. Birimler şimdi anında tamamlanacak.

F7: Hızlı Araştırma – araştırmalara en az bir kere başlamış olmalısın, sonra bunu değiştir ve araştırma hemen hemen tamamlanacak.

F8: Hızlı Yapılan Binalar – en az bir kez bir bina inşa etmeye başlamanız gerekir, ardından bunu değiştirin ve neredeyse anında tamamlarlar.

F9: Sınırsız Altın Arz – daha fazla bir ordu inşa sonra oyunda birlikte azalıyor nedeniyle fonlara sizi terk adresinin ordu önlemek için bu üzerinde geçiş.

İNDİR:

They Are Billions Oyun Hileleri indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya