Pazartesi , Eylül 20 2021

This is the Police 2 Hile indir – Harika Özellikler Burda TIKLA

This is the Police 2 Hile indir – Harika Özellikler Burda TIKLA

Bu eğiticiyi aktifleştirmek:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Eğitmen Aktif’ için dinleyin.

İstenen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğiticiden değiştirilebilir.

Antrenör Seçenekleri

Numpad 1: Zamanlı Atama Zamanlayıcısı Dondur

Numpad 2: Set 999999999 Para

Numpad 3: Sınırsız İşgünü Silahları

Numpad 4: Ödevler Gerekli 0 Profesyonellik

Numpad 5: Polis tüm ödevleri alacak

Numpad 6: Sınırsız Seviye Puanları

Numpad 7: 200 Görev Sonu Sekmeleri

Numpad 8: Sınırsız İşgücü Enerjisi

Numpad 9: Polis, Lastik Değil

Notlar:

Numpad 1: Freeze Timeed Assignment Timer (Zaman Ayarlı Atama Zamanlayıcısı) – oyunda bir atama gönderilirken, atama zamanlayıcılarını dondurmak için bunu açtığınızda, oyunda bir atama yapılır.

Numpad 2: Set 999999999 Para – Sevk haritasındaki ve paranızı görebilir, bunu açabilir ve bir aramayı bir araca atadığınızda para artacaktır.

Numpad 3: Sınırsız İşgünü Silahları – İşgününüzün kuvvetine silah atadığınız ekranda, en az bir silah atayın, sonra bunu değiştirin, sonra başka birisini atayın ve bolca var.

Numpad 4: Ödevler 0 Profesyonellik gerektirir – Bir gönderim ödevi üzerine tıklayın, sonra bunu açıp ardından ödevi bırakın, ardından tekrar tıklayın ve atamanın 0 profesyonellik gerektirdiğini göreceksiniz.

Numpad 5: Polis Tüm Atamaları Alacak – bir dağıtıma bir birim atayacak ve sonra GÖNDER’i tıklarsanız ve gitmeyecekleri bir nedeni varsa, bunu açıp tekrar deneyiniz. Yine şikayet etseler bile, muhtemelen ödeve katılacaklar.

Numpad 6: Sınırsız Seviye Puanları – bunun işe yaraması için, mevcut oyun oturumu sırasında bir noktaya sahip olan bir subayın olması gerekir, ardından bunu açabilirsiniz. Puan verdiğiniz bir sonraki görevli ve oyun oturumu süresinin geri kalanı, bu memuru atamak için sınırsız puanınız olacaktır.

Numpad 7: 200 Görev Sonu Sekmeleri – bir iş gününü tamamlamanız ve bazı sekmeleri harcamanız gerekir. Bunu aç. SONRA, NEXT iş gününün sonunda ve mevcut oturumun her bir işgününde, harcayabileceğiniz 200 sekmeye sahip olacaksınız.

Numpad 8: Sınırsız İşgünü Enerjisi – Bir birim bir ödeve gönderildikten sonra, ünitenin enerjisi azalır. Bunu görüyorsanız, bunu açın ve bir sonraki enerji harcanacağı zaman ünite sıfırlanır.

Numpad 9: Polis Lastik Değil – bir iş günü sırasında, birimler lastik ve ertesi gün işe yaramayabilir. İşgününün sonunda bunu aç, sonra bir sonraki iş günü bittiğinde birimlerin aşağıdaki iş günü için yorulmadığını göreceksin.

İNDİR:

This is the Police 2 Hile indir – Harika Özellikler Burda TIKLA İNDİR

[sociallocker id=157874]Teşekkürler.[/sociallocker]

Önerilen

Tactical War: Tower Defense Game 2.6.2 APK MOD

Tactical War: Tower Defense Game 2.6.2 APK MOD Bu TD oyununda, zaman ve mekanda kaybolan …

Bir cevap yazın