Çarşamba , Şubat 1 2023

This War of Mine Hile Multihack v2.0 Trainer

This War of Mine Hile Multihack v2.0 Trainer

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, ardından Oyunu başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive Edilmiş” kelimesini dinleyin.

İstenen seçenek tuşuna basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 4: Anında Tasarım

Seçenekler:

Numpad 1: Kaynak Çarpanı

Numpad 2: Dondurma Günü Zamanlayıcı

Numpad 3: Süpürge Zamanlayıcıyı Dondur

Numpad 4: Anında Tasarım

Numpad 5: Mega Sırt Çantası

Numpad 6: Tanrı Modu

Numpad 7: Özel El İşi

Numpad 8: Sınırsız Combat Cephane

Notlar:

Bir kez daha, Cheathappens DEFINITIVE TRAINER’ı getiriyor.

Numpad 1: Kaynak Çarpanı – LÜTFEN YÖNLENDİRİLMİŞ VE SADECE BİR YERİN KULLANILDIĞINDAN! Bunu kullanmak için SADECE yer DAYTME sırasında safehouse’unuzdadır. OR içindeki çöp bu. CIRCLE ile BEYAZ ELLERİ arayın. Bunu kullanmak için, yağmalanabilir alanlardan birine tıklayın ve pencereler “Şeylerimiz” ve “ARAŞTIRILMIŞ” ı gösteren açılır. Sonra, seçenek tuşuna basın ve daha sonra bu pencerelerdeki öğelere tıklamaya başlayın. Öğeler bir pencereden diğerine TRANSFER yaptığında, bunların miktarı ÇOK DAHA FAZLA OLACAKTIR. BÜTÜNLERİNE sahip olduğunuz miktarı çabucak çarpabilirsiniz. Seçenek tekrar kapanmadan önce yaklaşık 7 saniye var. BU SEÇENEKLERDEN HER yerinde KULLANMAYIN. Ayrıca, yağma pencerelerini terk etmek için EXIT düğmesine basmadan önce ‘DEACTIVATE’ seçeneğine izin vermek en iyisidir. SADECE BURAYA VE YAPILAN OLARAK bu seçeneği kullanarak, oyunu temizleyip bitirmediğinizde oyun çökmeyeceğini göreceksiniz.

Numpad 2: Freeze Day Timer – bunu açma ve bu seçenek iki şey yapar. Önce saat 6’ya geri dönecektir. İkincisi, güvenlik evinde daha fazla çalışmanızı sağlayacak olan zamanı donduracak. Bazı etkinlikler (yani, geri gelen kullanıcılar veya komut dosyası verilen etkinlikler), zaman geçmesini gerektirir. Bu yüzden bu işi KAPALI bırakabilirsiniz. Normal zaman akışını sürdürmek için kapatın.

Numpad 3: Scavenge Timer’ı Dondurma – Scavenger’dayken bunu devreye sokun. Bu seçenek, saati 9’a sıfırlar ve orada durur. Normal zaman akışını sürdürmek için kapatın.

Numpad 4: Anında Tasarım – bu seçenek SADECE öğeleri hazırlarken veya mobilya vb. Işlerken çalışır. Sarı daire çubuğunu gördüğünüzde. Birden fazla öğeniz varsa, sıraya koyduysanız, muhtemelen hepsini anında tamamlardı. Bir öğe hazırlarken ve daha hızlı tamamlamak istiyorsanız bunu kullanın.

Numpad 5: Mega Sırt Çantası – Eğer temizlemek için dışarı karakterlerden birini göndermek için gidiyoruz eğer Gün Sonu, bu geçiş ve ardından HAZIRLIYOR düğmesini seçin. Sırt çantanızın 100 stok alanı olduğunu göreceksiniz. Bir sürü eşya taşımak (ve daha fazla madde taşımak) mümkün olacak. İhtiyaç duyulmadığında kapatın.

Numpad 6: Tanrı Modu – karakteriniz saldırılardan öldürülmesini önlemek için bu güçlü seçeneği kullanın. Bu ayrıca, diğer görevlerde yardımcı olabilecek NPC’nin de zarar görmesini engeller. Bu aktifken aklınızda bulundurun. Bununla birlikte şunu unutmayın ki NPC ve siz ‘döner’ olarak birbirlerine saldırırsınız. Böylece saldırı tekrar bekleyebilirsin. Temel olarak, bu seçenek, var olma korkusu olmadan Süpürme yapmanızı sağlar. İhtiyaç duyulmadığında KAPALI duruma getirin.

Numpad 7: Özel El Sanatları – BU, ÇOK GÜÇLÜ OPSİYONDU! Bu seçenekle oyunda neredeyse her şeyi yaratabilirsiniz. Zaten bir ÇALIŞMA ZORUNLU ZORUNLU ve bu seçenek WORKSHOP’u kullanarak çalışıyor. Ayrıca, lütfen ITEM CODES’in ÖĞES KODU için NOTLAR bölümünün altında yer aldığına dikkat edin. Önce seçenek tuşuna basarak başlayın. ‘ACTIVATED’ mesajını duyacaksınız. Oyunun bir sonraki alt-sekmesi, CRAFTING CODE başlıklı yeni bir pencere olduğunu göreceksiniz. Pencereye 2 haneli kodu girin (varsayılan olarak orada “00” bulunur). Pencerenin hâlâ açık ve sonra alt-tabının oyuna döndüğünden emin olun. Ardından, ATÖLYEYİ açın ve zanaat için bir öğe seçmeniz gerekir. Genellikle ucuz ve kolayca imal edilmiş bir öğeyi seçmek en iyisidir (sarf malzemelerinde sadece 1 AHŞAP gerektiren YAKIT gibi). Yap düğmesini tıklayın ve YAKIT yerine AŞAĞI ÖĞE KODU’nu kullanın. öğe. eğitmen açıldı işçiliği KOD penceresinde 2E” ‘Eğer iki haneli kodu girin olurdu,’ Moonshine ‘Örneğin, oluşturun. depolama’ için ‘Bizim şeyler olduğunu seçeneğini basarak geri kapat seçeneğine geçiş yapın EŞYA KODU penceresi kapanacak ve ATÖLYE normal olarak çalışacaktır.

Numpad 8: Sınırsız Combat cephane – cephane kullanan bir silah varsa muharebe / taramasından içinde, sen bu geçiş yapabilirsiniz iken ve wh

İNDİR:

This War of Mine Hile Multihack v2.0 Trainer

Önerilen

Royal Match v 6140 Apk Mod

Royal Match v 6140 Apk Mod Royal Match’de, King Robert’ın Royal Castle’ı harika bir zevkle …

Bir cevap yazın