Perşembe , Ocak 28 2021

This War of Mine Hileleri Trainer +8 V2 (STEAM+DRMFREE v3.0.3) CheatHappens

This War of Mine Hileleri Trainer +8 V2 (STEAM+DRMFREE v3.0.3) CheatHappens

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, daha sonra Oyun’u başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive” dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 4: Anında Tasarım

Seçenekler:

Numpad 1: Kaynak Çarpanı

Numpad 2: Dondurma Günü Zamanlayıcı

Numpad 3: Sıyırma Zamanlayıcıyı Dondur

Numpad 4: Anında Tasarım

Numpad 5: Mega Sırt Çantası

Numpad 6: Tanrı Modu

Numpad 7: Özel El İşi

Numpad 8: Sınırsız Combat Cephane

Notlar:

Bir kez daha, Cheathappens DEFINITIVE TRAINER’ı getiriyor.

Numpad 1: Kaynak Çarpanı – LÜTFEN YÖNLENDİRİLMİŞ VE SADECE BARINDADIRIN KULLANIN! Bunu kullanmak için YALNIZCA yer DAYTIME sırasında evinde olduğunuz zamandır. Bu, Malzemeler Yığını veya Kabine’yi seçtiğinizde ve içeride yağmalamaya başladığında çalışır. Vahşi yerin nerede olduğunu görmek için çevresindeki ÇEVİRLE ile BEYAZ ELLERİ arayın. Bunu kullanmak için yağmalanabilir alanlardan birine tıklayın ve pencereler “İşlerimiz” ve “ARAŞTIRILMIŞ” gösterirken açılır. Sonra, seçenek tuşuna basın ve daha sonra bu penceredeki öğelere tıklamaya başlayın. Eşyalar bir pencereden diğerine TRANSFER yaptığında, bunların miktarı ÇOK AŞAĞIDA OLACAKTIR. BİNİNE kadar olan miktarı çabucak çarpabilirsiniz. Seçenek tekrar kapanmadan önce yaklaşık 7 saniye var. BU SEÇENEĞİ BERİN HİÇ BİR KULLANMAYIN. Ayrıca, yağma pencerelerini terk etmek için EXIT düğmesine basmadan önce ‘DEACTIVATE’ seçeneğine izin vermek en iyisidir. SADECE BURAYA VE DIRECTED olarak bu seçeneği kullanarak oyunu temizleyip bitirmediğiniz günleri süpürdüğünüzde veya bitirdiğinizde bulacaksınız.

Numpad 2: Freeze Day Timer – bunu açık konuma getirin ve bu seçenek iki işi yapar. Önce saat 6’ya geri getirilecek. İkincisi, oradaki zamanı dondurarak safehreste daha fazla çalışmanızı sağlar. Bazı etkinlikler (yani, geri gelen kullanıcılar veya komut dosyası verilen etkinlikler), zaman geçmesini gerektirir. Bu nedenle, bir şeyi tamamlamak için daha fazla zamana ihtiyacınız olmadığını anlamadıkça, bu işi KAPALI bırakabilirsiniz. Normal zaman akışını sürdürmek için kapatın.

Numpad 3: Sıyırma Zamanlayıcısını Dondur – oyunun Scavenger bölümündeyken bunu açık konuma getirin ve keşfetmek ve temizlemek için sınırsız zaman bulacaksınız. Bu seçenek saati 9’a sıfırlar ve orada durur. Normal zaman akışını sürdürmek için kapatın.

Numpad 4: Anında El Yapımı – bu seçenek SADECE öğeler hazırlarken veya mobilya yaparken vb. Işe yarar. Sarı daire çubuğunun dolgu gördüğünü işçiliğin başladığını belirten bu seçenek tuşuna basınca bu öğe anında tamamlanır. Sıralanan birden fazla öğe bulunduysanız, büyük olasılıkla hepsini anında tamamlarsınız. Bir öğe hazırladığınız her seferinde kullanın ve daha hızlı tamamlamak isteyin.

Numpad 5: Mega Sırt Çantası – Günün Sonunda, karakterlerinizden birini Scavenge’ye gönderecekseniz bunu açın ve PREPARE düğmesini seçin. Sırt çantanızın 100 stok alanı olduğunu göreceksiniz. Daha çok öğe geri alabilir (ve daha fazla madde taşıyabilir). İhtiyaç duyulmadığında kapatın.

Numpad 6: Tanrı Modu – Karakterinizin saldırılardan öldürülmesini önlemek için bu güçlü seçeneği kullanın. Bu ayrıca, diğer görevlerde yardımcı olabilecek NPC’nin de zarar görmesini engeller. Bu aktifken aklınızda bulundurun, siz de diğer NPC’ye zarar veremezsiniz. Bununla birlikte şunu unutmayın ki NPC ve siz ‘döner’ olarak birbirlerine saldırırsınız. Böylece size saldırmalarını bekleyebilir, işiniz bittiğinde seçeneği değiştirip tekrar saldırırsınız (tercihen tabancayla), daha sonra seçeneği tekrar açabilirsiniz. Temel olarak bu seçenek, bırakırsanız öldürüldüğünden korkmadan temizlik yapmanıza izin verir. İhtiyaç duyulmadığında KAPALI duruma getirin.

Numpad 7: Özel El Sanatları – BU, ÇOK GÜÇLÜ OPSİYONDU! Bu seçenekle oyunda hemen hemen HERHANGİ bir öğe oluşturabilirsiniz. Zaten bir ÇALIŞMA ALANI ZORUNLU ve bu seçenek WORKSHOP’u kullanarak çalışıyor. Ayrıca, oluşturulan öğelere karşılık gelen ÖĞES KODU için NOTLAR bölümünün altında listelenen MADDE KODLARINI not edin. Önce seçenek tuşuna basarak başlayın. ‘ACTIVATED’ mesajını duyacaksınız. Oyunun bir sonraki alt-sekmesi, CRAFTING CODE başlıklı yeni bir pencere olduğunu göreceksiniz. Pencereye 2 haneli kodu girin (varsayılan olarak orada “00” bulunur). Pencerenin hâlâ açık ve sonra alt-tabının oyunun içine geri döndüğünden emin olun. Sonra, ATÖLYEYİ açın ve zanaat için bir öğe seçmeniz gerekir. Genellikle ucuz ve kolaylıkla yapılan bir ürün seçmek en iyisidir (sarf malzemelerinde sadece 1 AHŞAP gerektiren YAKIT gibi). Yap düğmesini tıklayın ve öğe tamamlandığında YAKIT yerine ÖZEL ÖĞESE öğesini (AŞAĞI KODU BELGESİ kullanılarak) yaratmış olursunuz. Örneğin, “Moonshine” yaratmak için CRAFTING CODE penceresinde eğiticinin açtığı 2 basamaklı “2E” kodunu girersiniz. Seçenek tuşuna basarak seçeneği kapatın Tuşuna tekrar basın CRAFTING CODE penceresi kapanacak ve ATÖLYE normal olarak çalışacaktır.

Numpad 8: Sınırsız Combat Cephane – savaş sırasında / süpürürken, cephane kullanan bir silahınız varsa

İNDİR:

This War of Mine Hileleri Trainer +8 V2 (STEAM+DRMFREE v3.0.3) CheatHappens İNDİR

Önerilen

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir Aksiyon dolu ve ultra heyecan verici, hikaye …

Bir cevap yazın