Çarşamba , Mart 29 2023

Torment: Tides of Numenera – Hileleri +8 v.1.1.0 CheatHappens

 Torment: Tides of Numenera – Hileleri +8 v.1.1.0 CheatHappens

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, daha sonra Oyun’u başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive” dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 7: Para Kazanın

Seçenekler:

Numpad 1: Algıla Partisi

Numpad 2: Might ekle

Numpad 3: Hız Ekle

Numpad 4: İstihbarat Ekle

Numpad 5: Sağlık Ekleme

Numpad 6: XP’yi ekle

Numpad 7: Para Kazanın

Numpad 8: İyileştirme Birimi

Numpad 9: Düşük Sağlık

Notlar:

Numpad 1: Algıla Partisi – oyunda iken ve parti üyelerinin portrelerini ekranın sol alt köşesinde görürseniz, bunları algılamak ve değerlerini yakalamak için basın.

Numpad 2: Add Might – önce Detect Party seçeneğini kullandığınızdan emin olun, ardından ekranın sol alt tarafındaki kolay bir ünite portresi üzerine gelin ve değeri görmek için bekleyin. Daha fazla eklemek için bu seçeneğe basın, daha sonra fareyi uzaklaştırıp fareyi geri getirin ve değiştiğini göreceksiniz.

Numpad 3: Hız Ekle – Önce Partiyi Algıla’yı kullandığınızdan, daha sonra ekranın sol alt kısmındaki kolay bir ünite portresi üzerinde gezinin ve değerini görmek için bekleyin. Daha fazla eklemek için bu seçeneğe basın, daha sonra fareyi uzaklaştırıp fareyi geri getirin ve değiştiğini göreceksiniz.

Numpad 4: İstihbarat Ekle – Önce Partiyi Algıla seçeneğini kullandığınızdan, daha sonra ekranın sol alt kısmındaki kolay bir ünite portresinin üzerine getirdiğinizden emin olun ve değeri görmek için bekleyin. Daha fazla eklemek için bu seçeneğe basın, daha sonra fareyi uzaklaştırıp fareyi geri getirin ve değiştiğini göreceksiniz.

Numpad 5: Sağlık Ekleme – önce Detect Party seçeneğini kullandığınızdan emin olun, ardından ekranın sol alt kısmındaki kolay bir ünite portresi üzerine gelin ve değeri görmek için bekleyin. Daha fazla eklemek için bu seçeneğe basın, daha sonra fareyi uzaklaştırıp fareyi geri getirin ve değiştiğini göreceksiniz.

Numpad 6: XP’yi ekle – Önce Partiyi Algıla seçeneğini kullandığınızdan, daha sonra ekranın sol alt kısmındaki kolay bir ünite portresi üzerinde gezinin ve değerini görmek için bekleyin. Daha fazla eklemek için bu seçeneğe basın, daha sonra fareyi uzaklaştırıp fareyi geri getirin ve değiştiğini göreceksiniz.

Numpad 7: Para Parası Ekleme – daha sonra envantere girmek için basın ve tutarınızı not alın. Daha fazla bilgi eklemek için seçeneğe basın. Envanteri bırakın ve geri dönün ve değerin değiştiğine dikkat edin.

Numpad 8: Heal Unit – Önce Partiyi Algıla’yı kullandığınızdan emin olun, ardından ekranın sol alt kısmındaki bir dostu birim portresi üzerine gelin ve değeri görmek için bekleyin. Daha fazla eklemek için bu seçeneğe basın, daha sonra fareyi uzaklaştırıp fareyi geri getirin ve değiştiğini göreceksiniz.

Numpad 9: Düşük Sağlık – Bu, ENEMY birimleri üzerinde kullanılması amaçlanmıştır. COMBAT’ta ve bir ENEMY UNIT’in üzerine geldiğinizde, sağlık çubuğunun gösterildiğine dikkat edin. Bu seçeneğe basın, ardından düşmandan uzaklaşın ve sonra fareyi tekrar üzerine getirin. Sağlığının düşük olduğunu ve sağlık barlarının düştüğünü göreceksiniz.

İNDİR:

 Torment: Tides of Numenera – Hileleri +8 v.1.1.0 CheatHappens İNDİR

Önerilen

Royal Match v 6140 Apk Mod

Royal Match v 6140 Apk Mod Royal Match’de, King Robert’ın Royal Castle’ı harika bir zevkle …

Bir cevap yazın