Cumartesi , Ocak 16 2021

Total War: Rome 2 Hile Yeni Oyun Bot indir

Total War: Rome 2 Hile Yeni Oyun Bot indir

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü çalıştırın, sonra Oyunu başlatın ve Ana Menü’de F1’e basın.

“Etkinleştirildi” yi dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 1: 500 Altın – Altın tükendiğinde bu size en az 500 puan verir.

Seçenekler:

Numpad 1: Mega Altın

Numpad 2: Sınırsız Hareket

Numpad 3: 1 Dönüş Birlikleri

Numpad 4: 1 Dönüş İnşaatı

Numpad 5: Hızlı Araştırma

Numpad 6: Düşman Birimlerini Göster

Numpad 7: İyileştirme Birimi

Numpad 8: Zayıf Birim

Numpad 9: Süper Birimler

F2 Tuşu: Seviye Yukarı

F3 Anahtarı: XP Ekle

F4 Anahtar: Mega Beceri Puanları

Numpad 0: Nüfus Fazlası

Numpad *: Yiyecekleri Sıfırla

F5 Tuşu: Birim Seçeneklerini Etkinleştir

F6 Tuşu: Seviye / XP / Beceri Etkinleştir

F7 Tuşu: Tüm Seçenekler KAPALI

Notlar:

Her zaman olduğu gibi, uzun, karmaşık, ilgili oyunlar üzerine bir antrenör kullanmadan önce, uzun bir kampanya ise ORİJİNAL OYUNUZUNUZU SAĞLAMAYIN ve modları ve antrenörleri denemeden önce yedeğinizin olduğundan emin olmak istediğinizden emin olun. İKİNCİ, SAVE OFTEN, yaptığınız manipülasyonlar ile istenmeyen niyetleriniz olduğunu farkedebildiğiniz gibi VEYA oyun beklenmedik bir şekilde çökebilir. Üçüncüsü, antrenörü oyunun çökmesini engellemek için her türlü özen gösterildi. Bununla birlikte, her bir END TURN’dan hemen önce veya oyunun her gerçek SAVAŞ FAZINI girmeden önce kaydetmenizi öneririz. Ayrıca, saptama ve / veya çarpışmaya karşı daha fazla yardım için, dönüşü bitirmeden veya bir savaşa girmeden önce F7 Tuşu: Tüm Seçenekler KAPALI seçeneğini kullandığınızdan emin olun.

Numpad 1: Mega Gold – kendinize büyük miktarda altın vermek için basın.

Numpad 2: Sınırsız Hareket – açık ve çoğu birim sınırsız hareket edebilir. Eğer bir şehre veya bazı otomatik görevlere saldırırsanız, birimlerinizin bir sonraki dönüşe kadar beklemesi gerekir. AI’nın SON TEKRARDA muhtemelen bunu kullanmasını önlemek için kullanılmadığında kapatın.

Numpad 3: 1 Askerleri Çevir – açın ve Yükseltme Güçleri veya İşe Alım Birimini seçin. Siz üniteleri seçtiğinizde, 0 veya 1 dönüşte tamamlanacaklarını göreceksiniz. AI’nin bunu END TURN’da kullanmasını önlemek için kullanılmadığında kapatın.

Numpad 4: 1 İnşaat’ı açın – bir şehirde açıp kapayın, inşaat için seçilen birçok öğe 1 turda tamamlanır. AI’nin bunu END TURN’da kullanmasını önlemek için kullanılmadığında kapatın.

Numpad 5: Hızlı Araştırma – üzerine tıklayınız ve TEKNOLOJİ ekranına girebilirsiniz. Tıkladığınız her simge, teknoloji ağaçlarında ilerlerken çok daha hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. AI’nin bunu END TURN’da kullanmasını önlemek için kullanılmadığında kapatın.

Numpad 6: Düşman Birimlerini Açığa Çıkarın – düşman gemileri veya birimleri seçtiğinizde, bir çok kez birimlerin ne olduğunu görebiliyorsunuz ve bunların üzerine fareler görebiliyorsunuz ve bunlar hakkında çok fazla bilgi ortaya çıkıyor. Ayrıca, bu açık olduğunda Zayıf Birim seçeneğini kullanarak bunları değiştirebilirsiniz. Bunu, END TURN’den önce veya savaşlardan önce kapatmanız önerilir.

Aşağıdaki seçenekler için, önce F5: Enable Units Options seçeneğini etkinleştirmeniz veya çalışmayacaksınız. F5’i döndürdüğünüzden emin olun: Birim Seçeneklerini Geri Alın veya F7: Tüm Seçenekler KAPALI seçeneğini önce Bitir veya savaşa başlamadan önce kullanın.

Numpad 7: Heal Unit – Kuvvetleri görüntülemek için üzerine tıklayarak bir kuvvet simgesi açın. Kuvvetteki birimlerden birini farenin üzerine getirin ve bu tuşa basın. Ünite bazı erkeklerde hasar görmüş veya eksikse, anında tam güce ulaşacaktır.

Numpad 8: Weak Unit – Kuvvetleri görüntülemek için üzerine tıklayarak bir kuvvet simgesi açın. Kuvvetteki birimlerden birini farenin üzerine getirin ve bu tuşa basın. Bu, üniteyi, savaşmak için çok az askerle birlikte, azalan bir duruma getirecektir. Onları zayıflatmak için bunu düşman birliklerinde kullanabilirsiniz.

Numpad 9: Süper Birimler – Kuvvetleri görüntülemek için üzerine tıklayarak bir kuvvet simgesi açın. Kuvvetteki birimlerden birini farenin üzerine getirin ve bu tuşa basın. Bu güçlü seçenek, her orduda normalden çok daha fazla birim olan büyük birim orduları yaratır. Bu orduları savaşları otomatikleştirmek için ya da onları oyunun savaş aşamasına götürmek için kullanabilirsiniz. DİKKAT! savaşa binlerce asker alırsanız, oyun işe yarayacak, ancak eylem bir taramayı yavaşlatacak. Bir Süper Birimin üzerine fareyi tıklarsanız ve bu tuşa tekrar basarsanız, birimi normal boyutuna döndürür.

Aşağıdaki seçenekler için önce F6: Enable Level / XP / Skill seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir; aksi takdirde çalışmazlar. F6: Enable Level / XP / Skill’i geri döndürdüğünüzden emin olun veya F7’den önce veya bir savaşa girmeden önce F7: Tüm Seçenekler OFF seçeneğini kullanın.

F2 Tuşu: Yukarı Seviye – Talimatları dikkatli bir şekilde takip edin! Bu SADECE generallerde önerilmektedir, ancak diğer birimlerle deney yapabilirsiniz. Bir Güç seçin ve DETAYLAR penceresini açmak için DETAYLAR simgesini tıklatın. Ardından, Genel’in ayrıntılarını açmak

İNDİR:

Total War: Rome 2 Hile Yeni Oyun Bot indir

Önerilen

Shadow Knight: Deathly Adventure RPG 1.1.311 Yeni Versiyon MOD indir

Shadow Knight: Deathly Adventure RPG 1.1.311 Yeni Versiyon MOD indir Harmonia dünyasını gölge savaşlarından kurtarmak …

Bir cevap yazın