Cumartesi , Ocak 29 2022

Total War: Warhammer Hileleri indir

Total War: Warhammer Hileleri indir

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, daha sonra Oyun’u başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive” dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

F2: Hayır Attrition

Seçenekler:

Numpad 1: Mega Favor

Numpad 2: Mega Hareket

Numpad 3: 1 Dönüş Yapılar

Numpad 4: 1 Dönüş Birimleri

Numpad 5: 1 Dönüş Teknolojisi

Numpad 6: Süper Lordlar / Herolar

Numpad 7: Zayıf Birim

Numpad 8: Beceri Noktaları

Numpad 9: Seviye

Numpad 0: Sınırsız Rüzgar Gülü

Numpad /: Hızlı Yazımdan Yenileme

Numpad *: Nüfus Fazlası Kaos

Numpad -: Sınırsız cephane

Numpad +: Kararlı Genel Sipariş

Numpad.: Tanrı Modu

F2: Hayır Attrition

F3: Nüfus Fazlı Kentler

F4: Birimleri Sıfırla

F5: Daha Fazla Amber’i Zorla

Notlar:

Numpad 1: Mega Favor – ana haritada iken tuşuna basın ve birkaç saniye içinde daha çok Favoriniz olacaktır. Seçenek yaklaşık 5 saniye içinde kendisini kapatır. Özel eğitici yeteneğini kullanarak size verilen tutarı değiştirebilirsiniz.

Numpad 2: Mega Hareket – geçiş yapın ve Efendilerinizi veya Kahramanları hareket ettirdiğinizde, büyük mesafeler taşıyabilirsiniz. Özel eğitici yeteneğini kullanarak size verilen tutarı değiştirebilirsiniz.

Numpad 3: 1 Turn Binaları – geçiş yapın ve sonra bir bina tıklayın veya 5 saniye içinde yeni sürüme geçirin. Seçenek kendini kapatır.

Numpad 4: 1 Birimleri Aç – 5 saniye içinde oluşturmak ve açmak için birimler seçin. Seçenek kendini kapatır.

Numpad 5: 1 Turn Teknoloji – açın ve ardından araştırma yapmak için bir teknoloji seçin. Seçenek yaklaşık 5 saniye içinde kendisini kapatır.

Numpad 6: Süper Lordlar / Kahramanlar – bu güçlü seçenek, kuvvetlerinizi ve düşman kuvvetlerini görebileceğiniz savaşa girmeden önce ana haritada veya Savaş karşılaştırma ekranında kullanılabilir. Kullanmak için fareyi açık konuma getirin ve etkilenmek istediğiniz birimler üzerine getirin. Sadece Lordlar ve Kahramanlar üzerinde çalışır. Bu HP artırması geçicidir ve bir sonraki dönüşte ya da KAYDETE VE YÜKLEYINIZ. Seçenek yaklaşık 5 saniye içinde kapanır.

Numpad 7: Zayıf Birim – güçlerinizi ve düşman kuvvetlerini görebileceğiniz savaşa başlamadan önce ana harita veya Savaş karşılaştırma ekranında bu güçlü seçenek kullanılabilir. Kullanmak için, etkileşimde bulunmak istediğiniz düşman birimlerinin üzerine getirip açın. Etkilenmek istemediğiniz birimlerinizin veya birimlerinizin üzerine fareyle dokunmamaya dikkat edin. Savaşa girdiğinizde (veya AutoResolve’u kullanırsanız) düşman atılır ve yenilgisi kolaydır. Seçenek 5 saniye içinde kapanır.

Numpad 8: Beceri Noktaları – Bunu kullanmak için geçiş yapın ve Lord veya Hero’nuza tıklayın. Bu seçenek 5 saniye içinde kapanacaktır. Verilen miktar özel antrenör kabiliyeti kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad 9: Level – Bunu kullanmak için, açıp Lord ya da Hero’nuza tıklayın. Bu seçenek 5 saniye içinde kapanacaktır. Verilen miktar özel antrenör kabiliyeti kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad 0: Sınırsız Rüzgar Gülü – bunu değiştirin ve savaşta yetenekleriniz, emirleriniz ve büyüleriniz için sınırsız sihirli olacaksınız.

Numpad /: Hızlı Yazım Yenileme – bunları değiştirin ve savaşta birliklerinizin becerilerini, emirlerini ve büyülerini çok daha hızlı kullanabilirsiniz.

*: Nüfus Fazlası Kaosu – Kaos kullanırken bunu açın ve Nüfus Fazlası kullanan birimi tıklayın. Daha fazlasına sahip olacaksın. Verilen miktar özel antrenör kabiliyeti kullanılarak değiştirilebilir. Bu seçenek 5 saniye sonra kapanır.

Numpad -: Sınırsız cephane – açık ve savaşta pek çok ünitenin sınırsız cephaneliği var.

Numpad +: Kararlı Genel Sipariş – geçiş yapın ve şehirleriniz, mutinti vb. Önlemeye yardımcı olacak istikrarlı bir Kamu Düzeni değerlerine sahip olacak.

Numpad.: Tanrı Modu – Bu seçenek savaşlarda kullanılmalıdır. Açıldığında ve açıkken, üzerine tıkladığınız birimlerinizden herhangi biri veya bir portre tıkladığınızda, bu birim zarar görmeye karşı bağışıklık kazanacaktır. Birim artık mağlup edilemeyeceği için bunu kullanırken dikkatli olun. Bu düşmanları etkilemez ve yalnızca müzikçalar için çalışır. START BATTLE düğmesine basmadan önce savaş ekranında bunu kullanırsanız, yenilmez bir ordu elde edersiniz.

F2: Hayır Kaybı – Kaos gibi bazı kesimler yabancı topraklarda ve belirli arazilerde yıpranacaktır. Bu güçlerin hasar görmesini engellemek için bunu açın.

F3: Nüfus Fazlası Şehirleri – Bunu açın ve bir şehre tıkladığınızda daha fazlasına sahip olursunuz. Değer satın aldığınızda veya dönüş yaptığınızda değer sıfırlanır ancak değer yüksekken, eşyalarınızı vs. satın alabilirsiniz. Verilen miktar, özel eğitici kabiliyetini kullanarak değiştirilebilir. Bu seçenek 5 saniye sonra kapanır.

F4: Birimleri Sıfırla – Bu güçlü seçenek, kuvvetlerinizi ve düşman kuvvetlerini görebileceğiniz savaşa girmeden önce ana haritada veya Savaş karşılaştırma ekranında kullanılabilir. Kullanmak için, etkileşimde bulunmak istediğiniz belirli birimlerin üzerine getirip açık hale getirin. Güçleri tam güce geri döndürür. Bu seçenek 5 saniye sonra kapanır.

F5: Force More (Daha Fazla Amber) – Wood Elf’lerken bunu değiştirin ve Amber toplamınız aslında değişmez, ancak sanki daha fazla

DOWNLOAD:

Total War: Warhammer Hileleri indir

Önerilen

Hide Online – Hunters vs Props v 4.7.1 Apk Mod

Hide Online – Hunters vs Props v 4.7.1 Apk Mod Hide Online — popüler Prop …

Bir cevap yazın