Perşembe , Haziran 17 2021

Total War: Warhammer – Trainer +19 v1.6.0 14837.1444882 Hile indir

Total War: Warhammer – Trainer +19 v1.6.0 14837.1444882 Hile indir

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü çalıştırın, sonra Oyunu başlatın ve Ana Menü’de F1’e basın.

“Etkinleştirildi” yi dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

F2: Yıpratma Yok

Seçenekler:

Numpad 1: Mega Favor

Numpad 2: Mega Hareketi

Numpad 3: 1 Dönüş Binaları

Numpad 4: 1 Dönüş Üniteleri

Numpad 5: 1 Dönüş Teknolojisi

Numpad 6: Süper Lordlar / Kahramanlar

Numpad 7: Zayıf Birim

Numpad 8: Beceri Puanları

Numpad 9: Seviye

Numpad 0: Sınırsız Magic Magic

Numpad /: Hızlı Yazım Cooldown

Numpad *: Nüfus Fazlası Kaos

Numpad -: Sınırsız Cephane

Numpad +: Kararlı Kamu Düzeni

Numpad.: Tanrı Modu

F2: Yıpratma Yok

F3: Nüfus Artı Artan Şehirler

F4: Birimleri Sıfırla

F5: Daha Fazla Kuvveti Zorla

Notlar:

Numpad 1: Mega Favor – ana haritada iken, tuşuna basın ve birkaç saniye içinde daha fazla Favoriniz olacaktır. Seçenek, yaklaşık 5 saniye içinde kendini kapatır. Özel eğitmenlik özelliğini kullanarak size verilen miktarı değiştirebilirsiniz.

Numpad 2: Mega Movement – Lord’larınızı veya Kahramanlarınızı hareket ettirdiğinizde, büyük mesafeler taşıyabilirler. Özel eğitmenlik özelliğini kullanarak size verilen miktarı değiştirebilirsiniz.

Numpad 3: 1 Binaları Döndürün – açın ve ardından bir binaya tıklayın veya 5 saniye içinde yeni sürüme geçin. Seçenek kendini kapatır.

Numpad 4: 1 Birimleri Çevir – açın ve 5 saniye içinde oluşturulacak birimleri seçin. Seçenek kendini kapatır.

Numpad 5: 1 Dönüş Teknolojisi – üzerine gelin ve araştırmak için bir teknoloji seçin. Seçenek, yaklaşık 5 saniye içinde kendini kapatır.

Numpad 6: Süper Lordlar / Kahramanlar – Bu güçlü seçenek, kuvvetlerinizin ve düşman kuvvetlerinin görülebildiği savaşa girmeden önce ana harita üzerinde veya Savaş karşılaştırma ekranında kullanılabilir. Kullanmak için, üzerinde geçiş yapmak ve etkilemek istediğiniz birimlerin üzerine fare. Sadece Lordlar ve Kahramanlar üzerinde çalışır. Bu HP desteği geçicidir ve bir sonraki dönüşte sıfırlanır veya KAYDET ve YÜKLE ise. Bu seçenek kendini yaklaşık 5 saniye içinde kapatır.

Numpad 7: Zayıf Birim – kuvvetlerinize ve düşman kuvvetlerini görebileceğiniz savaşa girmeden önce ana haritada veya Savaş karşılaştırma ekranındayken bu güçlü seçenek kullanılabilir. Kullanmak için, onu değiştirmek ve etkilemek istediğiniz düşman birimlerinin üzerine fare. Etkilemek istemediğiniz birimlerinizin veya birimlerinizin üzerinde fareye dikkat etmeyin. Savaşa girdiğinizde (veya AutoResolve’i kullandığınızda) düşman düşürülecek ve kolayca yenilecek. Bu seçenek 5 saniye içinde kapanır.

Numpad 8: Beceri Puanları – bunu kullanmak için açın ve ardından Lord veya Hero’nuza tıklayın. Bu seçenek 5 saniye içinde kapanacaktır. Verilen miktar, özel antrenör yeteneği kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad 9: Level – bunu kullanmak için, açık veya daha sonra Lord veya Hero’nuza tıklayın. Bu seçenek 5 saniye içinde kapanacaktır. Verilen miktar, özel antrenör yeteneği kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad 0: Sınırsız Magic Magic – bunu aç ve savaşta ne zaman beceri, sipariş ve büyüler için kullanacağın sınırsız büyüye sahip olacaksın.

Numpad /: Hızlı Spell Cooldown – bunu aç ve savaşta birliklerin yeteneklerini, emirlerini ve sihirlerini çok daha hızlı kullanabiliyorlar.

*: Nüfus Fazlası Kaos – Kaos kullanırken, bunu açıp, ardından Nüfus Artanını kullanan bir birime tıklayın. Daha fazlasına sahip olacaksın. Verilen miktar, özel antrenör yeteneği kullanılarak değiştirilebilir. Bu seçenek 5 saniye sonra kapanır.

Numpad -: Sınırsız Cephane – geçiş ve savaşta birçok birim sınırsız cephane olacak.

Numpad +: Stabil Kamu Düzeni – geçiş yapma ve şehirleriniz, mutluluğu engellemeye yardımcı olacak sabit Genel Sipariş değerlerine sahip olacak.

Numpad.: Tanrı Modu – bu seçenek savaşlarda kullanılmalıdır. Açın ve bu açıkken, tıklattığınız birimlerden herhangi birine tıkladığınızda veya bir portre üzerine tıklarsanız, o birim zarar görecek şekilde bağışıklık kazanacaktır. Bunu kullanırken ünite artık yenilmeyeceğinden dikkatli olun. Bu düşmanları etkilemez ve sadece oyuncu için çalışır. START BATTLE düğmesine basmadan önce bunu savaş ekranında kullanarak, yenilmez bir ordunuz olacak.

F2: Yıpranma Yok – Kaos gibi bazı fraksiyonlar, yabancı topraklarda ve belirli arazilerde aşınmaya maruz kalacaktır. Bu güçleri zarar görmesini önlemek için bunu açınız.

F3: Nüfus Artı Artan Şehirler – Bunu aç ve bir şehre tıkladığınızda daha fazlasına sahip olacaksın. Bir şey satın aldığınızda veya dönüşte bir değişiklik yaptığınızda değer sıfırlanır, ancak değer yüksek iken, bir şeyler satın alabilirsiniz. Verilen miktar, özel eğitmen yeteneği kullanılarak değiştirilebilir. Bu seçenek 5 saniye sonra kapanır.

F4: Birimleri Sıfırla – Bu güçlü seçenek, kuvvetlerinize ve düşman kuvvetlerini görebileceğiniz savaşa girmeden önce ana haritada veya Savaş karşılaştırma ekranında kullanılabilir. Kullanmak için, üzerinde geçiş yapmak ve etkilemek istediğiniz belirli birimlerin üzerine fare. Kuvvetleri tekrar tam güce sıf

İNDİR:

Total War: Warhammer – Trainer +19 v1.6.0 14837.1444882 Hile indir

Önerilen

Metin2 Hileleri Güncellendi 11.12.2020 Wall 7x Damage ve 4x Multihack Yeni versiyon Cıktı

Metin2 Hileleri Güncellendi 11.12.2020 Wall 7x Damage ve 4x Multihack Yeni versiyon Cıktı Herkese selam …

Bir cevap yazın