Perşembe , Ocak 21 2021

Trailer Park Boys Greasy Money APK Hile indir

Trailer Park Boys Greasy Money APK Hile indir

Go On Greasy alın! Mobil cihazınızda tüm Trailer Park Boys karakterleri ile birlikte Kabarcıklar, Ricky ve Julian ile oynayın. Hadi gidelim beyler!

Trailer Park Boys: Yağlı Para, Sunnyvale’i çalıştırdığınız boş bir oyundur. İş yerinizi yükseltin ve gittiğiniz sırada onları çalıştırmak için karakter kiralayın. Sandıklar kilidini açmak ve tahsil kartları, likörler, karma ve nakit için onları açmak için tam zorluklar. Her mevsimde hızlı vurma Boss Fights’a girin, hapse atılın ve parkınızı eskisinden daha güçlü bir şekilde yeniden başlatın!

GREASY PARA YAPMAK
İşletmenizdeki yağlı parayı yönetin ve toplayın. Fragmandaki binaları geliştirmek için likör ve kartlar toplayın. Çalışmak için çok tembel mi? Çalışamadığınız zamanlarda işlerinizi işletmek için işçileri işe alın.

TOPLAMA KARAKTERLERİ
Toplamak için 30’dan fazla karakter kartı! Yeni karakterleri bustin’in açık sandıklarından veya dövüşen patronlardan çıkarın. Daha fazla para kazanmak ve karları artırmak için karakterleri yükseltin!

TERBİYELİ!
Nadir öğeler ve kartlar için açık araba sandıklarını açmak için trampet kullanın. Komedi cutscenes ile hikayeyi takip edin. Sadece mobil mevsimler boyunca yolunuzu oynayın. Hepsini yendiğini mi düşünüyorsun?

BOSS FIGHTS
Tık tık …… ne oldu tahmin et! Randy ve Bay Lahey de dahil olmak üzere yerleşik Trailer Park süpervizörleri ile patron dövüşlerinde aşağı atın. Patron dövüşleri ile savaşmak için orta parmak gücünü kullan! Muslukunuz ne kadar hızlı olursa, o kadar hızlı savaşırsınız!

JAIL AWESOME
Paramparça etmek işin bir parçası! Paranızı kaybetmeyin, ancak yükseltmelerinizi saklayın. Her sezon bittikten sonra, parkınızı daha fazla kar, daha hızlı yükseltmeler ve hatta daha da az para ile çalıştırmaya başlayabilirsiniz!

MOD:
1.Hashcoins*
2.Liquor*
3.Cash*

DOWNLOAD:

Trailer Park Boys Greasy Money v1.4.4 Mod Apk – DROPLOAD

Önerilen

Among Us Hile Mod Apk indir

Among Us Hile Mod Apk indir Play online or over local WiFi with 4-10 players …

Bir cevap yazın