Çarşamba , Şubat 1 2023

Triple Town Apk v1.90.0 Apk Mod Para Moves ve Kilitler Acık

Triple Town

Triple Town Apk v1.90.0 Apk Mod Para Moves ve Kilitler Acık

“Sana sadece nasıl addicting bazı fikir verebilir bu yorumu yazmak için Triple Town oynayan çıkmak için kendimi zorlamak zorunda kaldım.” – Gamezebo.com 5 yıldız yorum.

* Google’da Editörün Seçimi oynayın! 🙂
* En yakın rakibi, 2011 indie oyunu – Kenar Dergisi
* Ikincisi, 2011 sosyal oyun – Gamasutra.com

Üçlü İlçe mümkün olan en büyük şehri büyümeye çalıştıkları orijinal bir bulmaca oyunudur. Eğer inşa şehir büyük, daha fazla puan puan. Eğer üç veya daha fazla oyun parçaları eşleştirerek şehir inşa: bir ağaç yapmak için bir çalı, üç çalılar yapmak için üç otları birleştirmek … Eğer evler, katedraller ve kaleler ile tahta dolu ettik kadar. Yolda, ilerlemeyi engellemek için çalışacağız dev ayılar atlatmak gerekir.

Kurulu doldurur ve oyun bitmeden ne kadar büyük rüya şehir büyüyebilir?

Bu oyunu ücretsiz, ama biz bir şekilde hayatını kazanmak gerekir: SINIRSIZ TURNS. Yani sonuçta, bir süre oynadıktan sonra, dönüşler tükeneceğini ve onları zamanla yenilemek, ya da size oyunda kazanmak ücretsiz paralar ile daha dönüşler satın alabilirsiniz beklemek gerekir. Eğer oyunu seviyorum ve bizim gibi küçük bağımsız oyun geliştiricileri desteklemek istiyorsanız YA, bir defalık ücret karşılığında * sonsuza * Sınırsız dönüşler satın alabilirsiniz. Bunu yaparsanız, size * sahibi herhangi * uyumlu Android cihazı (ki Google Play destekler.) Sadece diğer Android cihazlarda oyun yüklemek ve oyunun seçenekler menüsünde “sınırsız döner geri” seçeneğini bunları kullanabilirsiniz.

Üçlü İlçe modded edilmiştir ve özel ROM’lar çalıştıran cihazlar ile çalışabilir iken, biz bu işe garanti edemez unutmayın. Eğer cihazlar modded varsa, kendi riski Triple Town, kullanırken bunun bilincinde olun.

Sorular? Yorumlar? Http://www.spryfox.com Ziyaret

Triple Town
Triple Town
Triple Town
Triple Town
Triple Town
Triple Town

DOWNLOAD:

 Triple Town Apk v1.90.0 (Mod Money/Moves/Unlocked)

Önerilen

Golf Battle v 2.1.0 Apk Mod

Golf Battle v 2.1.0 Apk Mod ANA ÖZELLİKLER: • Yenilikçi 6 oyunculu çevrimiçi çok oyunculu. …

Bir cevap yazın