Pazartesi , Ekim 25 2021

UFB Lucha Libre – Ultimate Mexican Fighting Hile Apk indir

UFB Lucha Libre – Ultimate Mexican Fighting Hile Apk indir

Maskeli luchador’ınızı seçin ve göreceğiniz en vahşi lucha libre brawls’daki gökyüzüne uçun! K.O. tüm rakipleriniz havalı uçuşlarla havaya uçurur ve efsanevi Guacamole Belt’ün kazandırdığı kusursuz (ve hayali) güçleri kullanma hakkı kazanır!

Hero power-up’ları kullanarak bir kahramanla savaşmak ya da bir arkadaşınıza karşı mücadele etmek için tek başınıza oy verin! Atlama ve düşmanlarınızı yumruk atın ve nihai lucha libre şampiyonu olun!

Bu lucha şampiyonluk zamanı, amigo!

LÜKSADOLLARLA BİRLİKTE

İnce Richman – Görkemli, yüksek sesle ve derinden kendini seven bir savaşçı. Baş döndürücü bir girişimci, tüm maddi gücünü kullanarak şampiyonada üst düzey yetkiye sahip olacak.

La Néon – Güçlü, yoğun ve kararlı bir kadın savaşçı. Ölümcül hassasiyetle savaşıyor, arenadaki her hareketi azami hasar için soğuk hesaplıyordu.

Gallo Rojo – Bir luchador’ın karizmatik bir enerji bombası, adalet ve fakirler için savaşıyor. Komedyeni, şampiyonadaki gizli silahıdır ve her zaman bir “götürü şamandıra” imza atar.

El Cacto – Bilinmeyen kökenlerden oluşan bir insan türü uzaylı. Dövüşmeyi sever ve hep gülümsüyor ya da en azından insanların değişmeyen ifadelerinden aldığı şey bu. İnsan diline benzeyen hiçbir şeyi konuşamıyor.

Mod:

premium

DOWNLOAD:

UFB Lucha Libre – Ultimate Mexican Fighting v1.0 Mod Apk – DROPLOAD

UFB Lucha Libre – Ultimate Mexican Fighting v1.0 Mod Apk – ZIPPYSHARE

UFB Lucha Libre – Ultimate Mexican Fighting v1.0 Mod Apk – DRIVE LINK

UFB Lucha Libre – Ultimate Mexican Fighting v1.0 Mod Apk – RACATY LINK

Önerilen

Knight’s v 1.9.401 APK MOD

OYUN AÇIK Hızlı 3v3 çok oyunculu maçlarda diğer takıma karşı yarışın, canavarları önce kimin yenebileceğini …

Bir cevap yazın