Ultimate Robot Fighting Apk Hile Mod indir

0
Ultimate Robot Fighting

Ultimate Robot Fighting Apk Hile Mod indir

Güçlü, savaş aç ve yaşam robotların daha büyük bir epik liste oluşturmak gibi Robot mücadele nihai eylem yolculuğa girişmek! NİHAİ ROBOT bir free-to-play kart tahsil oyun MÜCADELE dokunmatik tabanlı 3v3 mücadele arena girin.
Akıllı robotlar müthiş bir takım oluşturmak, benzersiz ve yıkıcı hamle açığa, yükseltme ve ortalama makineleri yukarı seviyeye ve savaş arenalarda çelik bir tanrı olarak yüce saltanatı!

Oyun oynamak için tamamen ücretsiz ancak bazı oyun öğeleri bir in-app ödeme gerektirir. Cihazınıza in-app alımları devre dışı bırakarak ödeme özelliğini kapatabilirsiniz.

, Şampiyon açığa nihai yarışma girin!

Özellikler:

MÜCADELE GET
• Vurma ve 3v3 mücadele düşmanları almak ve gevşek epik hamle ve süper tarak izin olarak dokunun. Savaşta saltanatınızı özel saldırılar ve robot rip off açığa çıkarmak için güç çubuğu doldurun!

HÜCRE gölgeli sanat ve KONSOL KALİTE GÖRSEL GRAFİK çözülmeye
Mobil platformlar teslim eşsiz ve nefes kesici bir deneyim •. sanat görsel ve grafik devlet ve etkileri ve sürükleyici ortamlarda daha önce hiç görülmemiş ile tam bir oyun keyfi!

Bir COLOSSAL Kadrosu BİR TAKIM YAPMAK
• tanrılar, gladyatörler, yangın nefes ejderhalar, rahipler, silah cephaneliklerini, Samuraylar, ninjaları sever ve çok daha fazla ilham 45 benzersiz robotlar seçerek ileriye en iyi takımı koy! Yeni güçler ve hareket ve yepyeni bir mücadele deneyimi kilidini ek robot varyasyonları birleştirin!

UPGRADE & SYNERGISE
•, geliştirin yükseltme ve savaş makineleri tanıtmak. Anahtar ve sizin liste karıştırmak veya size en iyi oyun tarzınıza uygun benzersiz ve özel savaş avantajları vermek sinerji setleri arasından seçim!

GÜÇ KARTLARI VE overclock EQUIP
• robotlar artırmak için güç kartları ve hız aşırtma ile yükleyin! , Hasar ve zırh artırın karakterleri ve özel yükseltme ve çelik gerçek gücünü sertçe!
Know alın! Son Reliance Oyunları haber, artı oyun güncellemeleri, ipuçları ve daha fazlası videolar al …

Bizi ziyaret edin: http://www.reliancegames.com
Bizim gibi: http://www.facebook.com/reliancegames
Bizi takip edin: http://www.twitter.com/reliancegames
Bizi izleyin: http://www.youtube.com/reliancegames

Ultimate Robot Fighting
Ultimate Robot Fighting
Ultimate Robot Fighting
Ultimate Robot Fighting
Ultimate Robot Fighting
Ultimate Robot Fighting

DOWNLOAD:

ANDROİD OYUN HİLE MOD TIKLA BURAYA İNDİR

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya