Pazartesi , Mart 27 2023

Virtual Families 3 v1.7.25 Mod Apk indir

Virtual Families 3 v1.7.25 Mod Apk indir

Sanal evinizi genişletin ve yenileyin. Evlat edineceğiniz kişinin yeni evinin çok fazla potansiyeli var, ancak bunu düzeltmek için yardımınıza ihtiyaçları var! Hayalinizdeki evi hayal edin ve gerçeğe dönüştürün. Yatak odaları, bahçe, ev sinema sistemi ve hatta oyun odası ekleyin! Her odayı özelleştirmek ve tasarlamak için süslemeler toplayın.

MUTLU, MUTLU BİR HAYAT YAPIN

Küçük insanlarınızı bebeklerden yetişkinliğe kadar evlerine bakmaları ve hayattaki en iyi seçimleri yapmaları için eğitin. Onları kariyerleri üzerinde çalışmaya ve dekorasyonlar, ihtiyaçlar ve lüksler için para kazanmaya teşvik edin. Sanal ailenizi kendilerinin en iyi versiyonları olacak şekilde yükseltin. Küçük insanlarınız size mesajlar gönderecek, teşekkür edecek, yalvaracak ve onlara baktığınız için sizi övecek. Onları kontrol etmeyi unutmayın çünkü sizi özler ve çok üzülürler!

HAYAT SİMÜLASYONU GERÇEK ZAMANLI ÇALIŞIYOR!

Küçük aileniz, uygulama kapatıldığında yaşamaya, yemek yemeye, büyümeye ve çalışmaya devam eder. Yol boyunca, hepsi bu simülasyon oyununa sürpriz ve rutin, günlük sanal hayata beklenmedik unsurlar ekleyen, yanıt verecek birçok farklı rastgele olay olacak. Son derece çeşitli, öngörülemeyen oyun bulun. Hiçbir iki oyun aynı şekilde çalışmaz; hikaye, onu oynayan herkes için farklı şekilde gelişir. Bu simülasyon oyunu kendine ait bir hayata sahip olacak şekilde tasarlandı!

MOD:
Lots of money

DOWNLOAD:

Virtual Families 3 v1.7.25 (Mod Apk) – MEGA LINK

Virtual Families 3 v1.7.25 (Mod Apk) – DRIVE LINK

Önerilen

Golf Battle v 2.1.0 Apk Mod

Golf Battle v 2.1.0 Apk Mod ANA ÖZELLİKLER: • Yenilikçi 6 oyunculu çevrimiçi çok oyunculu. …

Bir cevap yazın