Warhammer 40k: Dawn of War 3 Hile indir

0

Warhammer 40k: Dawn of War 3 Hile indir

Bu eğiticinin etkinleştirilmesi:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Trainer Activated’ dinleyin.

İstenilen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğitici üzerinde değiştirilebilir.

Eğitici Seçenekleri:

Numpad 1: Sağlık Ünitesi

Numpad 2: Yenilmez Birim

Numpad 3: Mega Sağlık

Numpad 4: Zayıf Birim

Numpad 5: Talep Ekleme

Numpad 6: Güç Ekle

Numpad 7: Elit Puan Ekle

Numpad 8: Nüfusun Sıfırlanması

Numpad 9: Anlık Binalar

Numpad 0: Anında Birimler

Numpad /: Mega Düşman Binaları Nuke

Numpad -: Anında Birim Silah / Atlama Şarjı

Numpad +: Anlık Ünite Yetenekleri Cooldown’ları

Notlar:

EĞİTİCİLERİMİZ ÖZEL, OYUNCULARDAN AI SKIRMISH veya KAMPANYA KULLANIMI İÇİN SADECE! ÇOK İYİ ÇARPMAYI KONTROL ETMİYORUZ VE EĞİTİCİ BİRE ÇALIŞMIŞ DEĞİLDİR.

Numpad 1: Sağlık Ünitesi – dikkatli kullanın! GRUPLARDA ÇALIŞMAYOR! Bunu kullanmak için, tek bir ünitenin üzerinde gezindiğinizden emin olun ve daha sonra ünite vurgulandığında onu etkilemek için seçeneğe basın. Bu da düşman birimlerini de etkiler. Bu ünitenin sağlığını% 100’e ayarlar.

Numpad 2: Yenilmez Birim – dikkatle kullanın! GRUPLARDA ÇALIŞMAYOR! Bunu kullanmak için, tek bir ünitenin üzerinde gezindiğinizden emin olun ve daha sonra ünite vurgulandığında onu etkilemek için seçeneğe basın. Bu da düşman birimlerini de etkiler, bu nedenle dikkatli bir şekilde, özellikle birimler grubunun etrafında kullandığınızdan emin olun. ‘ACTIVATED’ (ACTIVATED) duyarsanız, ünite şimdi yenilmez. ‘DEACTIVATED’ mesajını duyarsanız, ünite artık hasar görebilir. Bazı görevlerde veya yazılarda anlatılan hikayelerde birimler normale döndürülebilir, bu nedenle hasar görmeye başlarlarsa üniteyi tekrar kullanın.

Numpad 3: Mega Health – dikkatli kullanın! GRUPLARDA ÇALIŞMAYOR! Bunu kullanmak için, tek bir ünitenin üzerinde gezindiğinizden emin olun ve daha sonra ünite vurgulandığında onu etkilemek için seçeneğe basın. Bu da düşman birimlerini de etkiler, bu nedenle dikkatli bir şekilde, özellikle birimler grubunun etrafında kullandığınızdan emin olun. Bu, sağlığı eğiticide gösterilen değere ayarlar. Süper birlikleri böyle yapabilirsin.

Numpad 4: Zayıf Birim – dikkatli kullanın! GRUPLARDA ÇALIŞMAYOR! Bunu kullanmak için, tek bir ünitenin üzerinde gezindiğinizden emin olun ve daha sonra ünite vurgulandığında onu etkilemek için seçeneğe basın. Bu da düşman birimlerini de etkiler, bu nedenle dikkatli bir şekilde, özellikle birimler grubunun etrafında kullandığınızdan emin olun. Bu ünitenin sağlığını o kadar düşük derecelendirir ki neredeyse anında öldürülmesi muhtemel olacaktır.

Numpad 5: Talep Ekleme – Ekranın sol alt köşesindeki değeri görebildiğinizde kullanın ve artacaktır.

Numpad 6: Add Power – Ekranın sol alt köşesinde bulunan değeri görecekseniz kullanın ve artacaktır.

Numpad 7: Add Elite Points – ekranın sol alt köşesindeki değeri göreceğinizde kullanın ve artacaktır.

Numpad 8: Reset Population – Ekranın sol alt köşesindeki değeri görebildiğinizde kullanın ve değeri çok düşük bir değere ayarlayın.

Numpad 9: Anlık Binalar – açılır ve binalar neredeyse anında oluşturulur. Komutlu hikaye problemlerini veya Çatışmalarda AI kullanmayı önlemek için ihtiyaç duyulmadığında kapatın. Ayrıca eklentilerin ve yükseltmelerin anında tamamlanmasına izin verin.

Numpad 0: Anında Birimler – açma ve birimler neredeyse anında oluşturulur. Komutlu hikaye problemlerini veya Çatışmalarda AI kullanmayı önlemek için ihtiyaç duyulmadığında kapatın. Ayrıca birçok birim yükseltme ve eklentinin anında tamamlanmasına izin verebilir.

Numpad /: Mega Enemy Buildings Nuke – bu güçlü seçenek, bölgedeki tüm düşman binalarına etkili bir şekilde EMP Nuke sinyali göndererek kalkanlarını veya sağlığını neredeyse hiçbir şeye çarpmıyor. Düşman üslerini hızla tahrip edebilirsiniz.

Numpad -: Anında Birim Silah / Atlama Şarjı – açık ve bazı silah / cihazlar ve ünite Geçiş yetenekleri anında cooldown’u şarj edin.

Numpad +: Instant Unit Ability Cooldowns – Birimler ve bazı diğer cooldown’lar ve silahlar veya pod cooldown’ları için geçiş yapma ve çoğu cooldown’lar anında sıfırlanıyor.

İNDİR:

Warhammer 40k: Dawn of War 3 Hile indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya