Perşembe , Ekim 6 2022

Warhammer 40K: Gladius – Relics of War Hile

Warhammer 40K: Gladius – Relics of War Hile

Bu eğiticiyi aktifleştirmek:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Eğitmen Aktif’ için dinleyin.

İstenen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğiticiden değiştirilebilir.

Antrenör Seçenekleri

Numpad 1: Enerji

Numpad 2: Etkisi

Numpad 3: Talep

Numpad 4: Araştırma

Numpad 5: Set XP

Numpad 6: Moralini Sıfırla

Numpad 7: İşlemleri Sıfırla

Numpad 8: Sıfırla

Numpad 9: Sağlık Sıfırla

Numpad 0: Düşük Sağlık Ayarla

Numpad /: Hızlı Yapı Binaları ve Birimleri

Numpad *: Bina Dağıtım Cooldowns yok

Notlar:

Numpad 1: Energy – bir şehre tıklayın, ardından sahip olduğunuz miktarı etkilemek için buna basın. Değişmiş olduğunu görmek için bir şeyin inşasına başlamalısın ya da son sıraya dönmelisin.

Numpad 2: Etkisi – Bir şehre tıklayın, ardından sahip olduğunuz miktarı etkilemek için buna basın. Değişmiş olduğunu görmek için bir şeyin inşasına başlamalısın ya da son sıraya dönmelisin.

Numpad 3: Talep – Bir şehre tıklayın, ardından sahip olduğunuz miktarı etkilemek için buna basın. Değişmiş olduğunu görmek için bir şeyin inşasına başlamalısın ya da son sıraya dönmelisin.

Numpad 4: Araştırma – bir şehre tıklayın, ardından sahip olduğunuz miktarı etkilemek için buna basın. Değişmiş olduğunu görmek için bir şeyin inşasına başlamalısın ya da son sıraya dönmelisin.

Numpad 5: Set XP – bir cihaza tıklayın, ardından üniteyi etkilemek için buna basın. Ünite değiştiğini görmek için hareket etmeli, saldırmalı veya sona ermelidir. Bunu kullanarak ünite bir sonraki XP’yi kazandığında, temel olarak üniteyi maksimize edebilirsiniz.

Numpad 6: Moral Sıfırla – bir birime tıklayın, ardından üniteyi etkilemek için buna basın. Ünite değiştiğini görmek için hareket etmeli, saldırmalı veya sona ermelidir.

Numpad 7: İşlemleri Sıfırla – bir birime tıklayın, ardından üniteyi etkilemek için buna basın. Ünite değiştiğini görmek için hareket etmeli, saldırmalı veya sona ermelidir. Bunu kullanarak, dönüşleri bitirmeden önce tekrar tekrar saldırabilirsiniz.

Numpad 8: Sıfırla Hareketleri – bir birime tıklayın, ardından üniteyi etkilemek için buna basın. Ünite değiştiğini görmek için hareket etmeli, saldırmalı veya sona ermelidir. Bunu kullanarak, dönüşleri bitirmeden önce yukarı ve aşağı hareket edebilirsiniz.

Numpad 9: Sıfırla Sağlık – bir birime tıklayın, ardından üniteyi etkilemek için buna basın. Ünite değiştiğini görmek için hareket etmeli, saldırmalı veya sona ermelidir. Bunu kullanarak, bir önceki saldırıdan kurtulduğunda üniteyi% 100 tekrar tekrar iyileştirebilirsiniz.

Numpad 0: Düşük Sağlık Ayarlayın – düşman birimine tıklayın, ardından birimi etkilemek için buna basın. Ünite değiştiğini görmek için hareket etmeli, saldırmalı veya sona ermelidir. Bunu kullanarak, bu birime saldırdığınızda, genellikle tek bir saldırı ile öldürebilir.

Numpad /: Hızlı Yapı Binalar ve Birimler – bunu açtığınızda ve bir bina oluşturduğunuzda, bir birim oluşturduğunuzda, bölgenizi genişletdiğinizde veya temel olarak inşaatı tamamlamak için kuyruğa ihtiyaç duyan herhangi bir eylemde, bir sonraki dönüşte tamamlanacaktır.

Numpad *: Yapı Dağıtımı Cooldowns yok – bunları açmadan önce bir cooldown olan birçok dağıtım nesnesini yeniden başlatın, cooldown olmayacaktır. Dağıtımdan önce geçiş yapmak için en iyi şekilde çalışır. Halihazırda cooldown olan öğeler üzerinde çalışmayacak.

İNDİR:

Warhammer 40K: Gladius – Relics of War Hile İNDİR

[sociallocker id=157874]Teşekkürler.[/sociallocker]

Önerilen

Royal Match v 6140 Apk Mod

Royal Match v 6140 Apk Mod Royal Match’de, King Robert’ın Royal Castle’ı harika bir zevkle …

Bir cevap yazın