Pazar , Eylül 25 2022

WildLife America v1.2 Premium Mod Hileli Apk indir

WildLife America v1.2 Premium Mod Hileli Apk indir

WildLife America v1.2 Premium Mod Hileli Apk indir

Vahşi hayvanlar bakmak ve sağlık geri Onları besleyecek: Wildlife – Amerika sen, Kuzey Amerika vahşi hayvanlar için bakım onların hastalıklarını tedavi ve yeni sahipleri ile yeni evlerine taşımak veya geri serbest bırakılmaz böylece onların yaralanmaları eğilimi olabilir vahşi!

• sincap, rakun, kokarca, kurt ve ayılar gibi yeni hayvanların sürü Dünyası 3D heyecan verici netice.
• Eğer hasta ne gerek tanımlayın ve tekrar sağlığına onları besliyoruz.
• toplamak daha fazla deneyim, kilidini ve muhafazaları dışarı sığdırmak için kullanabileceğiniz nesneler daha iyi.
Amerika’yı unutulmaz bir oyun deneyimi – • Gerçekçi grafikler ve sevimli animasyonlar yaban hayatı olun.

Vahşi hayvanlar gevşek vardır! Yaban hayatı – Amerika şimdi Kanada ve Alaska tundra ormanlardan birçok nesli tükenmekte sonra bakabilirsiniz. Bir yaban hayatı kurtarma merkezinde bu kez – Hayvanlar Dünyası 3D gibi, bir hayvan kaleci günlük yaşamın heyecanını yaşayacaksınız. Daha fazla hayvan sizin yardımınıza ihtiyacı rezerv olarak gelen Rangers umutsuzca kendi takımı için bazı yetenekli yardımcıya ihtiyaç!
Yeni sahipleri bakmakta, yaralı kurtları tedavi ayılarının hastalıkları teşhis ve güvenilir ile ücretleri için yeni evler bulmak – tüm size kalmış! Eğer deneyimli ellere hayvanları geçebilir Ama önce, tekrar sağlığına onları hemşire gerekir.

Yaban hayatı ile – Amerika artık aynı zamanda hayvanların kasalarının özelleştirebilirsiniz! O etrafında eğlenmek coşkulu sincap rakun ya da ağaçlar için bir kalem olsun – Hayal gücünüzü vahşi çalıştırın etsin! Sizin hayvanlar evde kalmak sırasında hissediyorum emin olun ve uygun ortam olması, mümkün olduğunca doğaya yakın olmak için kendi kasalarının ayarlayabilirsiniz.

Yeni bir ortamda Dünyası 3D heyecan verici bir oyun deneyimi. Heyecan verici yeni açılımlar sürü için sabırsızlanıyoruz. Yani ne bekliyorsunuz? Yaban hayatı parka Başkanı, Rangers yardım ve sağlık geri vahşi hasta hemşire!

tr trd trddd trddds trdddss

DOWNLOAD:

WildLife America v1.2 Premium Mod Hileli Apk indir

Önerilen

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod MUHTEŞEM HİKAYE • Karakter ifadeleriyle Görsel Roman …

Bir cevap yazın