Pazartesi , Kasım 28 2022

Wolfteam Hızlı Rütbe Atlama Taktikleri

Wolfteam Hızlı Rütbe Atlama Taktikleri

Wolfteam Hızlı Rütbe Atlama Taktikleri Hakkında Kısaca Bilgiler

1. Başlangıç Kılavuzu;

Yeni başlayan oyuncular bu bölümde yazdıklarımı yapabilirse çok rahat rütbe kazanır ve gereksiz k/d(öldürme/ölüm) kaybetmez…
Öncelikle fazla dolu olmayan kamplardan birine girin.
Uyku modu,S2 yıkımı,İşgal…
Tarzında oyunları oynayın çünkü öldürme sınırlı oyunlarda (ölüm oyunları) yüksek k/d kazanmak başlangıç seviyelerinde fazla mümkün olmaz.O tür oyunları daha çok oyunda uzmanlaşmış kişilerin oynaması gerekir. Çünkü k/d arttıkça ortalama olarak arttırmak daha zor olur.
Kill sayınız D sayınızın kaç katıysa ona göre kd alırsınız. Şimdi kd çok olan bir kişi az ölüp çok öldürmeli.Ancak k/d az olan bir kişi gp kazanıp ilerlemeye çalışmalı. Mesela bir ölüm oyununda 25/10 kd yaptınız. 500’e ykın Tecrübe kazanırsınız ancak s2 yıkım oyununda 15/5 k/d yaparsanız 1000+ tecrübe kazanırsınız. Uzman oyuncuların s2 yıkımı oynaması k/d büyütmesinde yavaşlamasına neden olur. Ancak k/d si zaten az olan bir az öldürüp az ölerek ilerleyebilir.
Eğer ilerleme doğru gerçekleşmezse ilerki rütbelerde sıkıntı çekersiniz. O yüzden ilk 20.000 öldürmeye kadar s2 yıkımlarda uyku modlarında, kurt avı vs. Oynayın…

2: Uzman Kılavuzu;
Uzman oyuncu dediğimiz oyunda sadece ekipmanıyla değil oynama tarzıyla da estiren oyuncudur.
Mesela Stout t nin uzmanı olan bir oyuncu dürbün kullanmadan rakibi isabet ettirebilir.Tamam oyuncuların %50 sinden fazlası yapıyor zaten ama bu işten uzmanlaşan kişi yakın uzak fark etmeden her hedefi çok hızlı bir şekilde indirebilir.
O yüzden uzman oyuncuların ilerlemesi sadece ekipman değil uzmanlaşmaları gereken bir alan gerekir.
Benim uzman sayıldığım alan az önce bahsettiğimiz örnekle (stout t) ile dürbün açmadan çok rahat oynayabilmek.
Bunun haricinde ses kasmak var.
Oyunda arka planda müzik açmadan tüm sesleri kapatarak sadece oyun içi seslerini açık tutarak oynamak. (takım radyosunu da duymayacak şekilde konuşma sesleri de gitmeli) sadece adım,uluma,ve kalp atışı seslerine odaklanabilirsiniz.Bu işin uzmanı olunduğunda rakibin nerden geldiğini çok rahat anlarsınız. Bir süre sonra sanki duvar arkasını görüyormuş gibi rakibi daha görmeden işaretlerebilirsiniz.

3: Oyunda Yardımcı Eşyalar.

Hepimizin bildiği gibi amatör seviyeler için en iyi yardımcı başlangıç paketidir.
Ama oyunda zaten düşük rütbelerden rahat çıkabiliyoruz.
Daha çok teğmen gibi bir rütbeye gelindiğinde başlangıç çekilmesi avantaj sağlar. Paketinde içinde fanas SL’dan çok NMP-40’ın kullanılmasıda oyuncunun işine yarar.Çünkü geri tepme oranı azdır ve yürürken saldırabilirsiniz..
Bunun haricinde karakter alınıp eşyalarla güçlendirilmesi en büyük yararı sağlar.
Silah olarak Silah çekilişi açmanızı tavsiye ederim.
Sz 550-At toplam 90 gün olack şekilde hediye kutumda durmakta
Tabi bunun haricinde olayın bağımlısı olanlar var bazı tanıdıklarımın hediye kutsuunda 360 gün yeticek zaitsev var bu kadarı abartı …

Oyunda benim favori silahım (zaitsev’den sonra ) Tommy-45’dir çünkü teker teker sıkmak yerine istediğim gibi tarabiliyorum özellikle tommy 45 /100R var altını 100mermi taşıyabiliyor ve çok güçlü bir silah. Menzil olarakta iyi gç olarakta şarjör sayısı olarakta . Kurtlara karşı fazla yakın olmadığı sürece çok etkili.

Ve  Bu bilgilerin Dısında Tabiki Oyun hileleride sizin daha Hızlı Tütbe atlamanızı saglar

Wolfteam Cheats

Önerilen

Mr Ninja – Slicey Puzzles Apk Mod Kilitler Acık v 2.24

2019’da büyük başarı kazanan Bay Bullet’in devamı Bay Ninja, bir sonraki büyük bulmaca takıntınız olacak! …

Bir cevap yazın