Pazar , Şubat 28 2021

Wolfteam iyi Oynama Taktikleri 2019 – (Hile Olmadan Oyna)

Wolfteam iyi Oynama Taktikleri 2019 – (Hile Olmadan Oyna)

Taktik – 1: Bir oyuncuyla karşı karşıya kaldığımızda ya hedefi vuralım diye göğsüne ya da tek seferde öldürelim diye kafasına sıkarız. Vücuda ateş etmek dezavantaj sağlar. Çünkü rakibinizi hemen öldüremezsiniz. Direk kafaya nişan aldığınızda ise eğer silahınız sekerse o zaman rakibiniz sizi hemen öldürür. Eğer avantajı elinize geçirmek istiyorsanız direk olarak kafa ve gövde arasına yani boynu nişan almalısınız.

Taktik – 2: Karşınıza rakip çıktığı zaman ateş eden taraf sadece siz olmayacaksınız. Karşı tarafta size ateş edecek. Bu nedenle karşıdaki oyuncunun hem konsantresini bozmak hem de isabet oranını düşürmek için rakibinizi görünce hemen çömelin ya da zıplayarak ilerleyin. Bu rakibinizin sizi daha az vurmasını sağlayacaktır.

Taktik – 3: Diyelim ki S2 yıkım oynuyorsunuz ve kurtsunuz. Eğer rakip oyuncu tek kaldıysa genelde bir yerde pusar durur. Sizin yapmanız gereken kendinizi hafif hafif göstererek mermisini bitirmeye çalışmak. Eğer bitiremiyorsanız mecburen bomba kurmak için gelecektir. Rakibinizi sinsice takip edin ve dar bir yere girdiği zaman hemen aşağı alın. Eğer insansanız o zaman geniş bir alanda pusacak iyi bir nokta belirleyin ve önünüzden geçen kurtları arkadan sinsice indirin.

Taktik – 4: Oyunda sık sık ateş ettiğimiz için doğal olarak şarjörde hızlı bir şekilde bitiyor. Şarjörünüzü değiştirirken rakip oyuncuların sizi keklik gibi avlamasını istemiyorsanız şarjörünüzü tenha bir yerde değiştirin ya da şarjörünüz tam bitmeden sakin bir yerde hemen şarjörünüzü yenileyin. Tam çatışmanın ortasındayken merminizin bitmesini istemezsiniz.

Taktik – 5: Eğer karakteriniz yoksa ve karşınızda kurtlarla oynayacaksanız kolay kolay ölmemek ve kurtları zorlamak için normal karakter üzerine yelek ve +%15 HP veren şapka alın.

NOT: Oyunda nakitli oyuncu çok var. Eğer nakitli oyuncular ile aynı yerde oynamak istemiyorsanız o zaman 3. Ya da daha alt sıralardaki kamplara giriş yapın.

Önerilen

Metin2 Hileleri Güncellendi 11.12.2020 Wall 7x Damage ve 4x Multihack Yeni versiyon Cıktı

Metin2 Hileleri Güncellendi 11.12.2020 Wall 7x Damage ve 4x Multihack Yeni versiyon Cıktı Herkese selam …

Bir cevap yazın