Friday , December 1 2023

World Conqueror 2 v1.3.0 Mod Hileli APK indir

World Conqueror 2 v1.3.0 Mod Hileli APK indir

World Conqueror 2

Dünya Fatih II size Dünya Savaşı ve Soğuk Savaş döneminde önemli kampanyaları bir çok gerçekleştirmek için genel bir olacaktır. Sen Guderian, Rommel, Patton, Jukov, Nimitz, MacArthur, Yamamoto, Montgomery ve de Gaulle de dahil olmak üzere o ünlü generaller ile veya karşı mücadele edebilirsiniz. Bu eşsiz taktik ve as güçleri görmek çok etkileyici. Hepsi bir ve sadece – kendi hava kuvvetleri için Goering ve MacArthur ise Patton ve Rommel kendi uçak gemisi filoları için kendi panzer kolordu, Nimitz ve Yamamoto için iyi bilinmektedir. Bu Eksen ya da İkinci Dünya Savaşı içinde müttefiklerin bir parçası olmak sizin seçiminiz, ancak bundan sonra Soğuk Savaş senaryoları kilidi olabilir. Kampanyaları devam ederken, her milletin farklı ekipmanları sahneye çıkarlardı. Almanya’nın Tiger Tank ve Sovyetlerin Katyuşa Roket isim en güçlü silah iki, ancak birkaçıdır.

Ordu mevzilerine, radarlar, toprak kale ve daha savunma için uçaksavar silahları da dahil olmak üzere çeşitli destek taktikleri kullanabilirsiniz. Donanma destroyer, kruvazör, savaş gemileri ve uçak gemileri kombinasyonu ile etkin deniz gücü alabilirsiniz. Hava saldırıları, stratejik bombalama, hava kuvvetleri veya yıkıcı nükleer bomba hava kuvvetleri düşman savunma hatları yok etmek için yardımcı olur.

Savaş sırasında daha fazla başarıları ile, komutan bir mareşal bir asker büyümeye ve sırayla askerlerinin etkinliğini artırmaya yardımcı özel madalya türlü kazanacaklardır.

# # # # Özellikler

– 4 askeri gruplar arasında senaryoları düzinelerce
[Dünya Savaşı] Eksen (1939,9)
Müttefikler (1941,1)
[Soğuk Savaş] DTÖ (1947,5)
NATO (1951,8)
– Top 20 büyük generaller kampanyaları katılmak
– Mevcut 57 askeri birlikler
– 28 taktik talimatları
– 34 tarihsel kampanyaları
– 37 ülke ve savaşa katılan 2000’den fazla bölge
– Yakınlaştırma Harita
– Otomatik kaydetme
– 16 kadar rütbe düzeyleri ve Onur 18 Madalya

sss ssss

DOWNLOAD

World Conqueror 2 v1.3.0 Mod Hileli APK indir

Önerilen

Free Fire MAX free codes and how to redeem them (December 2023) News

Link Link Link Link Link Link Link Link Link Link Link Link Link Link Link …

Leave a Reply