Pazar , Ocak 24 2021

World of Tanks 1.0 için yeni mod Navigator (3 versiyon) Hileleri

World of Tanks 1.0 için yeni mod Navigator (3 versiyon) Hileleri

“World of Tanks” oyunu için geliştirilen ek alt programların çeşitliliği göz önüne alındığında, bunlar iki gruba ayrılabilir: güzellik için yapılmış ve savaş sırasında oyuncuya fayda sağlanmıştır. İkincisi, Dünya Tankları için Navigator’un yeni bir gelişimini içermelidir. İsim kendisi için konuşur. Rota önceden programlanmıştır. Bu sadece her yerde çalışmıyor. Ancak bunlar, işlevselliğiyle kıyaslandığında önemsizdir.

Mini harita üzerinde, düşmana karşı daha verimli bir şekilde ateş edebilmek için, en iyi nerede olunacağını gösteren yerler gösterilmektedir. Ayrıca, böyle bir sahaya yaklaştıktan sonra, oyuncu, belirtilen noktaya gitmek için gerekli olan yüzeyde kalın bir çizginin ortaya çıktığını görecektir.

Rota işaretinin rengine göre, buradaki ağır tanklara yapışmamanın daha iyi olduğunu anlamak kolaydır – motor gücü, çelik deviyi dik bir eğime sürüklemek için yeterli olmayacaktır, ancak bu görev hafif tankta yapılacaktır. Ayrıca, yerde, bu ya da bu manevranın hareketi devam ettirmesi için gereken geleneksel işaretler vardır – dönüş yapmak ya da birkaç metre geriye doğru geçmek. Güzel bir bonus oyun alanının sınırının parlak çizgisi ve taban alanını gösteren kontrast noktalı çizgiydi.

İNDİR:

World of Tanks 1.0 için yeni mod Navigator (3 versiyon) Hileleri İNDİR

Önerilen

[1.1.0.1] webium’s modpack v01 World of Tanks Hileleri indir

[1.1.0.1] webium’s modpack v01 World of Tanks Hileleri indir Bu mod paketi her oyuncu World …

Bir cevap yazın