World Of Tanks Hile 2018 Yeni 0.9.22.0.1 için yeni mod Navigator (3 sürüm)

0

World Of Tanks Hile 2018 Yeni 0.9.22.0.1 için yeni mod Navigator (3 sürüm)

Tanklar Dünyası 0.9.22.0.1 için yeni mod Navigator (3 sürüm)

“Dünya Dünyası Tankları” için geliştirilen ek altprogramların çeşitliliği göz önüne alındığında, bunlar iki gruba ayrılabilir: güzellik için yapılmış ve savaş sırasında oyuncunun yararlanması. İkincisi, Dünya tankerlerinin yeni bir geliştirilmesini içermelidir. Ad kendini ifade eder. Güzergâh önceden programlanmıştır. Bu sadece tüm lokasyonlarda çalışmıyor. Fakat bunlar işlevselliğine kıyasla önemsemezler.

Mini harita, düşmana karşı daha etkili bir şekilde ateşlenmek için nerede bulunması en iyi yerleri gösteriyor. Üstelik, böyle bir siteye yaklaştıktan sonra, oyuncu belirtilen noktaya gitmek için gerekli olan kalın bir çizginin yüzeyde olduğunu fark edecektir.

Yol işaretinin rengine bakılırsa burada ağır tanka yapışmamak daha iyi olduğunu anlamak kolaydır – motor gücü çelik devi dik bir yamaca sürüklemek için yeterli olmayacaktır, ancak hafif tankta bu görev yapacaktır. Ayrıca, yeryüzünde, hareket etmeye devam etmek için bu veya manevrayı gerçekleştirmesi gereken geleneksel işaretler var – bir dönüş yapmak veya geri geriye doğru birkaç metre yapmak. Oyun alanının sınırının parlak çizgisi ve taban alanını gösteren kontrast noktalı çizgi güzel bir bonusdu.

İNDİR:

World Of Tanks Hile 2018 Yeni 0.9.22.0.1 için yeni mod Navigator (3 sürüm) İNDİR

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya