Salı , Haziran 28 2022

World Of Tanks Hile SafeShot 0.9.15.1.1

World Of Tanks Hile SafeShot 0.9.15.1.1

World Of Tanks Hile SafeShot 0.9.15.1.1

World Of Tanks oyununa ait bir hile aradısanız asagıdaki vermiş oldugumuz linkten

World Of Tanks oyun modunu indirip hemen kullanabilirsiniz.

World of Tanks 20. yüzyıl ortalarının zırhlı araçlarını konu alan takım bazlı ücretsiz bir (premiumu saymassak tabi) multiplayer oyundur.

Araçları yükseltip, geliştirebileceğiniz bir sistem size oyundaki tüm araçları ve tüm silahları kullanma imkanı sağlar. Eğer isterseniz düşmanlarınızı yormak için manevra kabiliyeti yüksek olan Hafif Tankları, düşman hatlarına adeta bir yumruk indirmek için Medium Tankları, Düşmanları bitirmek için Heavy Tankların gücünü, gizli ve çok güçlü sniper olmak isterseniz Tank Avcılarını veya arkada durup düşmanlarınızı ezmek istiyorsanız KMT’leri (kundak motorlu top) kullanabilirsiniz. Her tank çeşidi, bir tankın her rolü sahiplenemeyeceğini anlayan bir komutan tarafından kullanılırsa efektif olabilir.

Kazanmak için çok iyi bir tank komutanı olmak yetmez. World of Tanks’ta herşey takım oyununa bağlıdır. Kazanmak için takımdaki her komutan tankının savaş alanındaki görevlerini bilmeli ve ona göre hareket etmelidir.
Oyunda şuanlık 5 ülke bulunmaktadır ileride bu sayı artacaktır. Ve oyunda yukarıda bahsedildiği gibi 5 tank sınıfı vardır. Ama henüz sadece 2 oyun modu vardır birinde bi müfreze kurup (en fazla 3 kişi) arkadaşlarınızla birlikte savaşırsınız yada Random Battle yaparsınız. He birde klan savaşları var ancak onu ilerleyen zamanlarda zaten anlatacağım. 15v15 yapılan savaşlarda ya düşmanın tüm tanklarını yoketmelisiniz yada, karşı takımın bayrağını ele geçirmelisiniz.

DOWNLOAD:

World Of Tanks Hile SafeShot 0.9.15.1.1 İNDİR

Önerilen

Royal Match v 6140 Apk Mod

Royal Match v 6140 Apk Mod Royal Match’de, King Robert’ın Royal Castle’ı harika bir zevkle …

Bir cevap yazın