World of Tanks Hileleri QuickyBaby’den yama 9.20

0

World of Tanks Hileleri QuickyBaby’den yama 9.20

Merhaba millet! Bugün, ünlü youtube video blog yazarından QuickBaby’ten bir video ilgisini sunuyoruz. Bildiğiniz gibi yakında World of Tanks’ı vuracak en büyük içerik güncellemelerinden biri olan World of Tanks 9.20 için yeni bir yama olacak.

Bu güncellemede, en azından üst katmanlı her üç üst katmanlı tankın (katman 8, katman 9 ve katman 10) otomatik olarak çökmesine karşın, bir tonluk Çin tankı destroyeri, canlandırılmış bir Fransız tank destroyer teknolojisi ağacı olacak.

Buna ek olarak, 10. kattaki 30 rastgele savaşa karşı 30 gibi 9.20 güncellemesi de varacak gibi görünüyor. Ayrıca, World of Tanks’deki favori araçlarınızdan bazılarına, yüksek kaliteli ve sayısız denge güncellemelerinde on iki yeni araç çalıştıracağınız derece mevsiminde önemli değişiklikler oldu.

Video, yaklaşmakta olan 9.20 güncellemesi hakkında her şeyin bilmek olduğunu size bildirir. Bunun için nasıl hazır olabilirsiniz? Ne bakmak için? Ve böylece sonraki yamanın oyundan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bunların hepsi ve QuickBaby’deki genel videoda çok daha fazlası

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya