WORLD WARRIOR TOURNAMENT v1.0.5 Apk Mod Android Hile indir

0
WORLD WARRIOR TOURNAMENT

WORLD WARRIOR TOURNAMENT v1.0.5 Apk Mod Android Hile indir

23 Interplanetary Combat Turnuvası hoş geldiniz. Eğer taç almak için yeterince zor musunuz?

özelleştirilebilir seçenekler binlerce arasından savaşçı oluşturun. Bir ninja, street fighter, güreşçi, özel kuvvetler, gezegen savaşçı, ölümcül yabancı veya emrinde birçok diğer sınıfların biri olarak mücadele etmek seçin.

kadar seviyesi ve gezegenlerarası şampiyon size ustalık ulaşıncaya kadar özelliklerini (dayanıklılık, beceri, yetenek) geliştirmek ve olmaya yardımcı, silah ve özel güçlerin bir epik bir cephanelik kilidini.
Oyunun sonsuz olasılıklar bir Kızılderili başkanı ile bir sokak boksör, bir kadının şehvetli gövdesi ile bir barbar viking, orijinal karakterler arasındaki savaşlar ağırlamak için izin …

Oyun basit ve sezgisel:

sıfırdan avcı oluşturun. baş, gövde, kollar, bacaklar, ayaklar ve: adından çok son ayrıntısına kadar her şeyi özelleştirin. Sen karıştırmak ve yeteneklerini en güçlü kombinasyonu yaratmak için en sevdiğiniz özelliklerine uygun olabilir.

Eğer dövüşçünün niteliklerini geliştirmek ve yeni öğeler puan yardımcı olacak para kazanmak için düellolar kazanın. Eğer bir all-güçlü bir savaş makinesi haline onu dönüştürmek istediğiniz kadar çok kez savaşçı değiştirin.

ekstra bir şey ister misin? ekstra silah ya da yetenekleri ile savaşçı bağla. o Thor’un Hammer olacak? Bir samuray kılıcı? Ya da biraz daha sofistike bir şey, bir lightsaber, belki? emrinizde ek silahlanma yüzlerce vardır.

Ne için bekliyorsun? düşmanlarınızı savaş ve tüm zamanların en büyük olmak için … senin kaderini gerçekleştirmek.

Fikriniz bizim için önemli! Oranı ve bu oyun gibi eğer gözden geçirin.

Mobusi Oyunları Studio 2016.

WORLD WARRIOR TOURNAMENT
WORLD WARRIOR TOURNAMENT
WORLD WARRIOR TOURNAMENT
WORLD WARRIOR TOURNAMENT
WORLD WARRIOR TOURNAMENT
WORLD WARRIOR TOURNAMENT

DOWNLOAD:

 WORLD WARRIOR TOURNAMENT v1.0.5 Apk Mod Money

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya