Cumartesi , Ekim 1 2022

Wreckfest Oyun Hileleri indir

Wreckfest Oyun Hileleri indir

Bu eğiticiyi aktifleştirmek:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Eğitmen Aktif’ için dinleyin.

İstenen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğiticiden değiştirilebilir.

Antrenör Seçenekleri

Numpad 1: CR Kredilerini Ayarla

Numpad 2: XP’yi Ayarla

Numpad 3: Sınırsız Dayanıklılık Ölçer

Numpad 4: Düşük AI Dayanıklılık Ölçer

Numpad 5: Freeze AI

Numpad 6: AI Out Spin

Numpad 7: Hızlı Hızlanma

Numpad 8: Anında Frenler

Numpad 9: Süper Atlama

Notlar:

Numpad 1: CR Kredi Ayarla – menüde GARAGE seçeneğini seçebilir, GARAJ öğesini seçin ve ardından MARKET seçeneğini seçin ve ardından Kredinizi eğitmende gösterilen değere ayarlamak için bu tuşa basın.

Numpad 2: Set XP – GARAGE seçeneğini seçebileceğiniz menüdeyken GARAJ’ı seçin, ardından MARKET’i seçin ve ardından XP’nizi antrenörde gösterilen değere ayarlamak için bu tuşa basın. Seviyenizi belirleyen XP değeri, seviyenize bağlı belirli şeyleri satın almanıza veya yükseltmenize izin verecektir.

Numpad 3: Sınırsız Dayanıklılık Ölçer – bunu açar ve olaylar sırasında dayanıklılık ölçer dolu kalır. Bu sayaç hiç sıfıra düşerse, harap olmuş olursunuz. Bu, mekanik, motor, lastik vb. Nedenlerden dolayı hasar görmenizi ya da araca görsel zarar vermenizi engellemez.

Numpad 4: Düşük AI Dayanıklılık Ölçer – bunu basın ve olaylar sırasında AI’nın dayanıklılık ölçer neredeyse sıfıra gider ve bunları enkaz haline getirir.

Numpad 5: Freeze AI – AI’yi pozisyona kilitlemek için buna basın ve hareket edemezler. Çevreyi gezebilir veya daha kolay hedefleyebilirsiniz.

Numpad 6: AI Out Spin – AI sürücülerinin kontrolden çıkmasını sağlamak için bu tuşa basın, büyük olasılıkla bazı şeyleri parçalamak ve büyük hasara neden olmak.

Numpad 7: Hızlı Hızlanma – arabanızı hızlı bir şekilde hızlandırmak için buna dokunun. Bunu diğer araçları ram yapmak veya bunlara hızlandırmak veya bunlardan uzaklaşmak için kullanabilirsiniz.

Numpad 8: Anında Frenler – anında durmak için buna dokunun.

Numpad 9: Süper Atlama – Aracınızı havaya geçirmek için buna dokunun.

İNDİR:

Wreckfest Oyun Hileleri indir

[sociallocker id=157874]Teşekkürler.[/sociallocker]

Önerilen

Vengeance 1.3.5 APK MOD

Vengeance 1.3.5 APK MOD – İntikam, karakterinizin görünümünü değiştirebilecek ve ona zevkinize göre kişilik kazandırabilecek …

Bir cevap yazın