Cuma , Eylül 25 2020

Wrestling Revolution 3D Güncel Hile v1.420 APK indir

Wrestling Revolution 3D Güncel Hile v1.420 APK indir

Wrestling Revolution 3D Güncel Hile v1.420 APK indir

Güreş Devrimi şimdi ilk kez TEK epik evrende iş İKİ yönlerini özellikleri 3. boyut, içine rumbles! Yorumu için eğlenceli eşleşir her hafta teşvik – Bir güreş kariyeri “rezervasyon” kariyer size kulis çekim aramak için izin verir ise, halkada çekim için size meydan. Perdenin her tarafı görünce size diğeri için daha iyi bir takdir verir, ve tekrar güreş sıkılmış büyümek asla sağlar! Her iki mod hiçbir reklam veya sınırlama ile “Pro” deneyimi yaşamasını yükseltme seçeneği ile ücretsiz oynamak için kullanılabilir.

Pro oynamaya yeterli değil Ve eğer, ayrı bir “Backstage Pass” Kendi yaratılış rüya maçta birbirlerine karşı ölümsüzler çukurlaşma önce 9 Kadroları için yaptığınız değişiklikleri kaydederek Tanrı’yı ​​oynamak için izin verir! Herhangi bir şekil veya büyüklük halkaları kadar 20 güreşçi dahil – – karıştırmak için kurallar ve maçın 4 sayfa ile tek sınır hayal gücünüz. Ayrıca oyunun tanıtım turu supercards 8 hafta yeniden ele alınarak, herhangi bir baskı ile buhar kapalı darbe olabilir. Nasıl ilk etapta kilitlemek için öğretir interaktif eğitim sürecinden bahsetmek değil.

TEMEL KONTROLLER
Oyun boyunca oynamak için tavsiye edilir bir interaktif öğretici özellikleri, ancak aşağıdaki gibi temel kontroller şunlardır:
IMLEÇLER = Hareketi (çift dokunun tire)
A = Saldırı (düşük amacı olmayan bir yönü ile, yüksek nişan)
G = Çeneli
R = Çalıştır
P = Pick-up / Bırak (bir yön atmak ile)
T = Alay / Pin / Hakem görevleri
GÖZ = Değiştir odak / açın rakip etrafında
SAĞLIK METRE = Anahtarı karakteri
SAAT = Pause / Değiştir kamera açısı

Revolution

DOWNLOAD:

Wrestling Revolution 3D Güncel Hile v1.420 APK indir

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın