Pazartesi , Ocak 18 2021

Wrestling Revolution 3D v1.390 Mod Hileli APK indir

Wrestling Revolution 3D v1.390 Mod Hileli APK indir

Wrestling Revolution 3D

Şimdiye kadar ilk kez TEK paylaşılan evrende iş yönlerini İKİ sahip – Güreş Devrim şimdi halka sim IN ve OUT güreş büyük 3D! Yorumu için eğlenceli eşleşir her hafta teşvik – Bir güreş kariyeri “rezervasyon” kariyer size kulis çekim aramak için izin verir ise, halkada çekim için size meydan. Perdenin her tarafı görünce size diğeri için daha iyi bir takdir verir, ve tekrar güreş sıkılmış büyümek asla sağlar! Her iki mod hiçbir reklam veya sınırlama ile “Pro” deneyimi yaşamasını yükseltme seçeneği ile ücretsiz oynamak için kullanılabilir.

Pro oynamaya yeterli değil Ve eğer, ayrı bir “Backstage Pass” Kendi yaratılış rüya maçta birbirlerine karşı ölümsüzler çukurlaşma önce 9 Kadroları için yaptığınız değişiklikleri kaydederek Tanrı’yı ​​oynamak için izin verir! Herhangi bir şekil veya büyüklük halkaları kadar 20 güreşçi dahil – – karıştırmak için kurallar ve maçın 4 sayfa ile tek sınır hayal gücünüz. Ayrıca oyunun tanıtım turu supercards 8 hafta yeniden ele alınarak, herhangi bir baskı ile buhar kapalı darbe olabilir. Nasıl ilk etapta kilitlemek için öğretir interaktif eğitim sürecinden bahsetmek değil.

TEMEL KONTROLLER
Oyun boyunca oynamak için tavsiye edilir bir interaktif öğretici özellikleri, ancak aşağıdaki gibi temel kontroller şunlardır:
IMLEÇLER = Hareketi (çift dokunun tire)
A = Saldırı (düşük amacı olmayan bir yönü ile, yüksek nişan)
G = Çeneli
R = Çalıştır
P = Pick-up / Bırak (bir yön atmak ile)
T = Alay / Pin / Hakem görevleri
GÖZ = Değiştir odak / açın rakip etrafında
SAĞLIK METRE = Anahtarı karakteri
SAAT = Pause / Değiştir kamera açısı

Wrestling Wrestling s Wrestling ss

DOWNLOAD:

Wrestling Revolution 3D v1.390 Mod Hileli APK indir

Önerilen

Among Us Hile Mod Apk indir

Among Us Hile Mod Apk indir Play online or over local WiFi with 4-10 players …

Bir cevap yazın