Perşembe , Ekim 6 2022

WW2 uçak savaş 3D v1.0.0 Apk indir

WW2 uçak savaş 3D v1.0.0 Apk indir

WW2 uçak savaş 3D v1.0.0 Apk indir

Bu dünya üzerindeki tahribat ve aksiyon oyunları seviyor zor insanlar için çok müthiş ve bağımlılık aksiyon macera hava kavga savaş oyunları vardır. Sen bu oyunu indir sonra sadece telefonunuzda savaş deneyimi mümkün olabilir.

Sen müthiş hava avcı ile oynamak ve ülkenizi ve işgali insanları kurtarmak için yolda tüm düşmanları yok edebilir, büyük patron ulaşmak ve çok onu yok etmek yolda tüm helikopter ve hava hızı savaşçıları mücadele deneyin. Sadece gidin ve avcı helikopter, onun çekim ve helikopterlere saldıran düşmanı yok kontrol. Senin mükemmel silah grev onları düşman Uçaklar, Hava Fighters, Uçaklar, Hava Deniz Kuvvetleri Fighters, silah grev ve engelleri kaçının veya yok üzerlerinde vuruyor!

Zafer sayesinde, ve Hava Kuvvetleri’nin savaş yeteneğini geliştirmek, ayrıca kendilerini daha güçlü hava kuvvetleri yapma, yükseltmeleri ve daha güçlü uçak yangını satın alabilirsiniz. , Radarlar önlemek, düşman SAM füzeleri jet ayırın favori silah seçmek ve savaş gemileri yok, helikopterlere ateş ve ücretsiz uçuş modu ile online topluluk daima yeni ücretsiz senaryolar deneyin.

Özellikler:
– Görevler: Oyun Motoru dört farklı mücadele misyonları ile
– Mükemmel silah yükseltme sistemi
– Uçak saldırısı Çok serin bir ses ve ekran efektleri
– Böyle uçak savaşçı, tank ve uçak gemisi gibi düşman modern silahlar Of düzinelerce.

Çeşitli silahlar her seviyede sizin zafer bekliyor farklı patron! Dünya savaşı başladı; Senin boksöre olsun dünyayı kurtarmak.
Sonsuz saatler eğlenceli!

we wes wess wesss

DOWNLOAD:

WW2 uçak savaş 3D v1.0.0 Apk indir

Önerilen

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod MUHTEŞEM HİKAYE • Karakter ifadeleriyle Görsel Roman …

Bir cevap yazın