WWE: Champions Apk v0.45 Mod Hile indir

0
WWE: Champions

WWE: Champions Apk v0.45 Mod Hile indir

WWE Old School … WWE Yeni Okul … en Bu Settle olsun! Senin rüyan rekabetleri ve savaşlar WWE Champions, canlı oluyor. Oluşturun ve Superstars nihai ekip özelleştirmek ve WWE en büyük zaman bir oyunun nesiller boyunca onları savaş. Hızlı tempolu aksiyon ödüllendirici beceri ve hızlı düşünme yaparken öğrenmesi kolay; yani adam WWE hayranları itibar, güç için mücadele, ve WWE Champions palavra hakları bir topluluğa katılmak gel.
80 Iconic Superstars Bugün yoluyla ve 90 ‘
Şimdi WWE tarihinin şampiyon rüya kadrosu monte edebilirsiniz. Kaya, Undertaker, Macho Man Randy Savage, John Cena, Triple H, Big Show, Andre Dev ve daha Efsaneler ve güncel Superstars halka girmeye hazırız.

Kendi Rüya Takımınızı özelleştirme
Yükseltme ve güçlerini artırmak ve istediğiniz epik hamle özelleştirmek için superstar becerilerini terzi. Senin tamamen benzersiz bir ekip oluşturmak için superstars, beceri ve yükseltmeleri geniş bir yelpazede birleştirin.

Arkadaşlarla Yüzüğü girin
Zaman arkadaşlarınıza karşı Takım yukarı veya savaş. Bu palavra hakları kazanmak için bir maç her zaman için arkadaşlarınıza meydan kolaydır. Ya da arkadaşlarınızla güçler dünyada rakipleri ile takımı etiketlemek için birleştirir.
Her Zaman Canlı bulunuyor
Sadece WWE gibi, Şampiyonlar yıl boyunca gelişmektedir. Yukarı ve Superstars geliyor askere. Yeniden oluşturmak geliyor Smackdown ve Raw savaşlar ve aylık başlık olayları haftalık nöbetler halinde topluluğuna katılın.
Hızlı ve Yoğun Kavgası
WWE Champions benzersiz bir bulmaca-savaş sistemi hamle sizin Superstar kazançlar güç olarak hızlı düşünme ve ödülleri usta oyun sınar. Unlock ve epik hamle açığa veya yerde, her zaman en az beş dakika içinde bitirebiliriz eylem savaşlarda umutsuz bir durumda yolunuzu mücadele.

WWE: Champions
WWE: Champions
WWE: Champions
WWE: Champions
WWE: Champions
WWE: Champions

DOWNLOAD:

 WWE: Champions Apk v0.45 (Mod Money)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya