Pazar , Eylül 25 2022

WWE Immortals v1.1.0 Mod Hileli APK indir

WWE Immortals v1.1.0 Mod Hileli APK indir

WWE Immortals v1.1.0 Mod Hileli APK indir

Ring dışına ve WWE Immortals doğaüstü dünyasına sevdiğiniz WWE Superstars atın. Adaletsizlik ve Mortal Kombat yapımcıları yenilikçi dokunmatik tabanlı dövüş ile rakiplerini yıkmak için yıkıcı YETKİLERİ ellerinde. Muhteşem imza hamle, dişli ve destek kartları ile sizin liste güçlendirin. WWE olaylara bağlı canlı kemik kıran SAVAŞLARI sırasında ağrı getir.

MÜCADELE
3-on-3 savaşta düşmanlarına ile destansı savaş yapmak için mobil cihazınızın dokunmatik ekran mekaniği kullanın. Vurma ve musluk tarak gerçekleştirmek ve özel saldırıları çekin ve her Superstars özelleştirilmiş süper güç kullanmak için güç oluşturmak için.

MASİF ROSTER
Toplayın ve gibi fantastik sevdiğiniz WWE Superstars sürümlerini oynamak: Triple H, John Cena, Undertaker, Bella Twins, Rock, Hulk Hogan, ve daha birçok. Her ikonik Superstar özel güçleri ve hareket içeren, eşsiz varyasyonları ile birlikte geliyor.

SEVİYE UP
, Güçlerini artırmak, sizin hareket kümesi oluşturmak için karakter yükseltme ve rakiplerinizi yenmek. Sürekli oyun sizin tarzınıza uygun ve savaşçı bir dizi almak gibi ileriye iyi Ölümsüzler koymak için sizin liste gelişmeye.

ONLINE multiplayer
Çevrimiçi savaşları gerçek rakiplere alın ve WWE bağlı, canlı, oyun olayları dünya çapında oyunculara karşı rekabet ve müthiş ödülleri kazanın. Beceri bilemek ve sanatçısını mükemmel önceki maçların tekrarlarını izliyorum.

İNANILMAZ GRAFİK
Her WWE Superstar için özel animasyonlar ile telefonunuzda veya tabletinizde en iyi-in-class grafikleri, Sağlıyor. Birden dünyalar arasında savaş Engage, tüm özel her Süperstar alter-ego, tam 3D render.

aaas

DOWNLOAD:

WWE Immortals v1.1.0 Mod Hileli APK indir

Önerilen

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod MUHTEŞEM HİKAYE • Karakter ifadeleriyle Görsel Roman …

Bir cevap yazın