Pazartesi , Mart 27 2023

XCOM 2: War of the Chosen Hile Bot indir

XCOM 2: War of the Chosen Hile Bot indir

Bu eğiticinin etkinleştirilmesi:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Trainer Activated’ dinleyin.

İstenilen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğitici üzerinde değiştirilebilir.

Eğitici Seçenekleri:

Numpad 1: Sağlık Seti

Numpad 2: Set Amacı

Numpad 3: Savunma Seti

Numpad 4: Hareketliliği Ayarlayın

Numpad 5: Set Will

Numpad 6: Hack Oluşturun

Numpad 7: Nişanı Ayarla

Numpad 8: Set Zırh

Numpad 9: Dodge’ı ayarla

Numpad 0: Algılama Yarıçapını Ayarla

Numpad /: Kritik Şansa Sahip Olun

Numpad *: Seviye Ayarla

F1: Malzemeleri Ekle

F2: Intel’i ekle

F3: Alaşım Ekle

F4: Elerium Ekle

F5: Mühendis Ekle

F6: Bilim İnsancı Ekle

F7: Sınırsız Hareketler / Eylem

F8: Harita Açığa Çıkar

Numpad .: 99 Elerium Cores ekle

Numpad -: Süper Birim Modu

Notlar:

Numpad 1: Set Sağlık – o özelliği değiştirmek için bu basın, etkileyen veya savaşta istediğiniz birimi seçin. Eğer Geoscape gemide bu süre yaparsanız, efekt kaydedilir ve bu birim için kalıcı olacaktır.

Numpad 2: Set Amaç – Bunu özelliği değiştirmek için bu basın, etkileyen veya savaşta istediğiniz birimi seçin. Eğer Geoscape gemide bu süre yaparsanız, efekt kaydedilir ve bu birim için kalıcı olacaktır.

Numpad 3: Set Savunma – Bunu özelliği değiştirmek için bu basın, etkileyen veya savaşta istediğiniz birimi seçin. Eğer Geoscape gemide bu süre yaparsanız, efekt kaydedilir ve bu birim için kalıcı olacaktır.

Numpad 4: Set Hareketlilik – Bunu özelliği değiştirmek için bu basın, etkileyen veya savaşta istediğiniz birimi seçin. Eğer Geoscape gemide bu süre yaparsanız, efekt kaydedilir ve bu birim için kalıcı olacaktır.

Numpad 5: Set Will – O özelliği değiştirmek için bu basın, etkileyen veya savaşta istediğiniz birimi seçin. Eğer Geoscape gemide bu süre yaparsanız, efekt kaydedilir ve bu birim için kalıcı olacaktır.

Numpad 6: Set Hacking – Bunu özelliği değiştirmek için bu basın, etkileyen veya savaşta istediğiniz birimi seçin. Eğer Geoscape gemide bu süre yaparsanız, efekt kaydedilir ve bu birim için kalıcı olacaktır.

Numpad 7: Set Sight – Bunu özelliği değiştirmek için bu basın, etkileyen veya savaşta istediğiniz birimi seçin. Eğer Geoscape gemide bu süre yaparsanız, efekt kaydedilir ve bu birim için kalıcı olacaktır.

Numpad 8: Set Zırh – Bunu özelliği değiştirmek için bu basın, etkileyen veya savaşta istediğiniz birimi seçin. Eğer Geoscape gemide bu süre yaparsanız, efekt kaydedilir ve bu birim için kalıcı olacaktır.

Numpad 9: Set Dodge – Bunu özelliği değiştirmek için bu basın, etkileyen veya savaşta istediğiniz birimi seçin. Eğer Geoscape gemide bu süre yaparsanız, efekt kaydedilir ve bu birim için kalıcı olacaktır.

Numpad 0: Set Algılama Radius – Bunu özelliği değiştirmek için bu basın, etkileyen veya savaşta istediğiniz birimi seçin. Eğer Geoscape gemide bu süre yaparsanız, efekt kaydedilir ve bu birim için kalıcı olacaktır.

Numpad /: Kritik Şans ayarla – bu özellik değiştirmek için bu basın, etkileyen veya savaşta istediğiniz birimi seçin. Eğer Geoscape gemide bu süre yaparsanız, efekt kaydedilir ve bu birim için kalıcı olacaktır.

Numpad *: Set Seviye – Bunu özelliği değiştirmek için bu basın, etkileyen veya savaşta istediğiniz birimi seçin. Eğer Geoscape gemide bu süre yaparsanız, efekt kaydedilir ve bu birim için kalıcı olacaktır. Bu seçenek ünitesi en az bir kez terfi edilmiştir ve yeteneği ağaç kilidi sürece hiçbir şey yapacağız.

F1: Malzemeleri ekleyin – Geoscape Ship, ardından bu tuşa basın, Tophane terk ederken en az bir kez Armory girin. Her basın daha fazlasını ekler. Yine Cephanelik gidip sonra değerlerinin değiştiğini görmek arkaya gerekebilir.

F2: Intel ekleyin – Geoscape Ship, ardından bu tuşa basın, Tophane terk ederken en az bir kez Armory girin. Her basın daha fazlasını ekler. Yine Cephanelik gidip sonra değerlerinin değiştiğini görmek arkaya gerekebilir.

F3: – Geoscape Ship, ardından bu tuşa basın, Tophane terk ederken en az bir kez Armory girin alaşımları ekleyin. Her basın daha fazlasını ekler. Yine Cephanelik gidip sonra değerlerinin değiştiğini görmek arkaya gerekebilir.

F4: Elerium ekleyin – Geoscape Ship, ardından bu tuşa basın, Tophane terk ederken en az bir kez Armory girin. Her basın daha fazlasını ekler. Yine Cephanelik gidip sonra değerlerinin değiştiğini görmek arkaya gerekebilir.

F5: – Bu seçenek, oyunda geliştirici konsolda döndü gerektirir Mühendisi ekleyin. Bunu yapmak için talimatlar aşağıda verilmiştir. Bu seçeneği kullanmak için, Geoscape Gemisinde olduğunuzdan emin olun. Bu tuşa basın ve oyun oyuna bu türe bir tane daha ekleyecektir. * GELİŞTİRİCİ KONSOLU AÇMA bak! Aşağıdaki talimatlar.

F6: Scientist ekle – bu seçenek oyunda geliştirici konsoluna açık olması gerekir. Bunu yapmak için talimatlar aşağıda verilmiştir. Bu seçeneği kullanmak için, Geoscape Gemisinde olduğunuzdan emin olun. Bu tuşa basın ve oyun oyuna bu tip bir daha ekleyecek. * GELİŞTİRİCİ KONSOLU AÇMA bak! Aşağıdaki talimatlar.

F7: Sınırsız Hareketler / Eylem – bu seçenek

İNDİR:

XCOM 2: War of the Chosen Hile Bot indir

Önerilen

Royal Match v 6140 Apk Mod

Royal Match v 6140 Apk Mod Royal Match’de, King Robert’ın Royal Castle’ı harika bir zevkle …

Bir cevap yazın