XCOM 2 Yeni Oyun Hileleri 2018 indir

0

XCOM 2 Yeni Oyun Hileleri 2018 indir

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, ardından Oyunu başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive edilmiş” dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 1: Yakalama Birimi

Numpad 6: Mega Hack

Seçenekler:

Numpad 1: Yakalama Birimi

Numpad 2: Mega Sağlık

Numpad 3: Mega Amaç

Numpad 4: Mega Hareketlilik

Numpad 5: Mega Will

Numpad 6: Mega Hack

Numpad 7: Mega Zırh

Numpad 8: Mega Dodge

Numpad 9: Kaynakları Yakala

F1: Malzemeleri Ekle

F2: Intel’i ekle

F3: Alaşım Ekle

F4: Elerium Ekle

F7: Mühendis Ekle

F8: Bilim İnsancı Ekle

Numpad /: Sınırsız Hareketler / Action

Numpad *: Harita Açığa Vurun

Numpad 0: 99 Elerium Çekirdek Ekle

Notlar:

Numpad 1: Capture Unit – Bunu kullanmak için, önce etkilenmek istediğiniz karakterden uzaklaşın veya sekmede yer almalısınız. Ya da kışlaydaysanız, farklı bir karaktere gitmek için ekranın altındaki okları kullanın. Ardından, bu düğmeye basın ve sonraki seçeneklerle etkilenmek istediğiniz karakteri seçin (veya kışlalardaysanız istediğiniz karaktere gitmek için okları tıklayın). Daha sonra sağlığı, hedefi vb. Değiştirebilirsiniz. Bu seçenek kapatılmadan önce etkilenmek istediğiniz birimi tıklamak veya seçmek için yaklaşık 2 saniyeniz var.

Numpad 2: Mega Health – Capture Unit seçeneğini doğru bir şekilde kullandığınızdan emin olun ve ardından değeri değiştirmek için bu seçenek tuşuna basın. Eğer savaşta iseniz, hareket ettirene kadar değiştiğini fark etmeyeceksiniz. Yazılan değer, özel eğitici kabiliyeti kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad 3: Mega Aim – Capture Unit seçeneğini doğru bir şekilde kullandığınızdan emin olun ve ardından değeri değiştirmek için bu seçenek tuşuna basın. Eğer savaşta iseniz, hareket ettirene kadar değiştiğini fark etmeyeceksiniz. Yazılan değer, özel eğitici kabiliyeti kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad 4: Mega Hareketlilik – Capture Unit seçeneğini doğru bir şekilde kullandığınızdan emin olun ve ardından değeri değiştirmek için bu seçenek tuşuna basın. Eğer savaşta iseniz, hareket etene kadar değiştiğini fark etmeyeceksiniz. Yazılan değer, özel eğitici kabiliyeti kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad 5: Mega Will – Capture Unit seçeneğini doğru bir şekilde kullandığınızdan emin olun ve ardından değeri değiştirmek için bu seçenek tuşuna basın. Eğer savaşta iseniz, hareket ettirene kadar değiştiğini fark etmeyeceksiniz. Yazılan değer, özel eğitici kabiliyeti kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad 6: Mega Hack – Capture Unit seçeneğini doğru bir şekilde kullandığınızdan emin olun ve ardından değeri değiştirmek için bu seçenek tuşuna basın. Eğer savaşta iseniz, hareket etene kadar değiştiğini fark etmeyeceksiniz. Yazılan değer, özel eğitici kabiliyeti kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad 7: Mega Zırh – Capture Unit seçeneğini doğru bir şekilde kullandığınızdan emin olun ve ardından değeri değiştirmek için bu seçenek tuşuna basın. Eğer savaşta iseniz, hareket ettirene kadar değiştiğini fark etmeyeceksiniz. Yazılan değer, özel eğitici kabiliyeti kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad 8: Mega Dodge – Capture Unit seçeneğini doğru bir şekilde kullandığınızdan emin olun ve ardından değeri değiştirmek için bu seçenek tuşuna basın. Eğer savaşta iseniz, hareket ettirene kadar değiştiğini fark etmeyeceksiniz. Yazılan değer, özel eğitici kabiliyeti kullanılarak değiştirilebilir.

Numpad 9: Kaynakları Yakala – aşağıdaki araştırma seçeneklerinden herhangi birini kullanmadan önce FIRST bu seçeneği kullanmalısınız. Önce, Geoscape gemisinin içinde olduğunuzdan emin olun. Geminin Armory bölümünü tıklayın. Ardından, bu seçeneği tıklayın ve sonra silahı bırakmak için ESC’yi tıklayın. Seçenek yaklaşık 2 saniye içinde etkinleştirir ve sonra devre dışı bırakılır. 2 saniye dolmadan ESC’ye basmanız ve silah bırakmanız gerekiyor.

F1: Malzemeleri Ekle – Bunu kullanmadan önce yukarıdaki Kaynakları Yakala seçeneğini kullandığınızdan emin olun. Her basın daha fazlasını ekler. Değerlerin değiştiğini görmek için cephaneliğe tekrar ve sonra tekrar gitmeniz gerekebilir. Ayrıca, bunu yalnızca Yakında Kaynakları Yakala seçeneğini kullandığınızda kullanmak en iyisidir. Araştırma başlattıktan sonra bu seçeneği kullanarak veya bir şeyler inşa ettikten sonra bellekteki yer değişmiş olabilir.

F2: Intel’i ekle – bunu kullanmadan önce yukarıdaki Kaynakları Yakala seçeneğini kullandığınızdan emin olun. Her basın daha fazlasını ekler. Değerlerin değiştiğini görmek için cephaneliğe tekrar ve sonra tekrar gitmeniz gerekebilir. Ayrıca, bunu yalnızca Yakında Kaynakları Yakala seçeneğini kullandığınızda kullanmak en iyisidir. Araştırma başlattıktan sonra bu seçeneği kullanarak veya bir şeyler inşa ettikten sonra bellekteki yer değişmiş olabilir.

F3: Alaşım Ekle – bunu kullanmadan önce yukarıdaki Kaynakları Yakala seçeneğini kullandığınızdan emin olun. Her basın daha fazlasını ekler. Değerlerin değiştiğini görmek için cephaneliğe tekrar ve sonra tekrar gitmeniz gerekebilir. Ayrıca, bunu yalnızca Yakında Kaynakları Yakala seçeneğini kullandığınızda kullanmak en iyisidir. Araştırma başlattıktan sonra bu seçeneği kullanarak veya bir şeyler inşa ettikten sonra bellekteki yer değişmiş olabilir.

F4: Elerium ekle – bunu kullanmadan önce yukarıdaki Kaynakları Yakala seçeneğini kullandığınızdan emin olun. Her basın daha fazlasını ekler. Değerlerin değiştiğini görmek için cephaneliğe tekrar ve sonra tekrar gitmeniz gerekebilir. Ayrıca, bunu yalnızca kullanmanızın ardından SAĞLAYAN SONRA kullanmak en iyisidir

İNDİR:

XCOM 2 Yeni Oyun Hileleri 2018 indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya