Zombie Fighting Champions v0.0.21 Para Hileli Mod Apk indir

0

Zombie Fighting Champions v0.0.21 Para Hileli Mod Apk indir

Genetik olarak tasarlanmış bir Serum insanları zombi haline getirir. Yeni bir kötülük, Papa Rainbow, ölümcül zombi savaşçıları insanlara açığa vurmak ve insanlığı yok etmek için ölümsüzleri kontrol ediyor.

Senin görevin, bir dizi kemik kırma silahıyla Zombie dövüş takımını yaratmak ve korkunç çukur kavga liglerinde undead almaktır. Muhteşem muhalifleri yenmek için benzersiz beceri, güç, güç, atak ve çeviklik içeren üç zombi sınıfını toplayın.

Maç kazanan stratejinizi açığa çıkarmaya, zombi topunuzu inşa etmeye ve sonuna kadar gelmek ve insanoğlunu kurtarmak için büyüleyici bir hikaye yaşamak için hazır mısınız?

KUŞLUK KANUNUNUZU OLUŞTURUN
Zombie savaşçılarının canavarca listelerini çözün. Korkuluk, Palyaço, Hannibal, Mezar taşı ve diğer ırkçılarla, insanoğlunun bildiği en vahametten esinlenerek kafatası kırıcı kargaşaya dalın.

KAZANAN STRATEJİNİZİ TANIYIN
Kazanmak için zombi dövüş takımınızdaki Brute, Mauler ve Stalker sınıflarını birleştirin. Brutes’in Mauller’e karşı sırf güreş gücünü açığa çıkarın. Aşırı sağlıklı ve bir Mauler çevikliği olan herhangi bir Stalker’ı indirin. Hızlı ve özel saldırılarla Brutes’i biçmek için Stalker kullanın.

ÖLÜ MADEN ÖN SİLAHLAR VE Zırh EKLE
Herhangi bir rakibi parçalamak ve delici hasarlara dayanabilmek için güçlü zırhlı tankı toplatmak için bir dizi kemik kırma silahından birini seçin.

MÜCADELE BANDI
Dört yoğun Mücadele Liginde yolculuk edin ve mukemmel zombi patronlarını nihai şampiyon olmak için yenin.

İNSAN KAYININ OLUŞTURUN
Karanlık Salvage Yard, Fortune Casino, StreetFight, SteakHouse ve ShowTime Arenas’ta kötülüklerle savaşın. Her galibiyet sizi düşmanı Papa Rainbow’u yenip sizi kurtaran insanları yaklaştırır!

ZOMBIE DEATHMATCH FANLARININ ÖZEL KULÜBÜNA KATILIN
Oyun güncellemeleri, karakterler, özellikler, görünümler, video ipuçları ve daha fazlası ile ilgili düzenli haberlerin keyfini çıkarın

* Ayrıca tablet cihazlar için optimize edilmiştir

MOD 2:
1. infinite Gold Coins
2. infinite Silver Coins

DOWNLOAD APK + OBB:

Zombie Fighting Champions v0.0.21 (Mod Apk Money) – DROPLOAD

Zombie Fighting Champions v0.0.21 (Mod Apk Money) – ZIPPYSHARE

Zombie Fighting Champions v0.0.21 (Mod Apk Money) – DRIVE LINK

Zombie Fighting Champions v0.0.21 (Mod Apk Money) – RACATY LINK

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya