Zombie Frontier 3 Apk v1.89 Hile Mod Oyun indir

0

Zombie Frontier 3 Apk v1.89 Hile Mod Oyun indir

Bir virüs zombi kıyametini doğurdu, zombi savaşı patlak verdi ve insanlar ölümcül bir ölüm tehlikesindeydi. Bir kurtulan ve zombi sonlandırıcı olarak, sokakları savaş alanınız haline getirmek ve çok zorlu seviyelerden geçmek size kalmış bir şey. ZF3D, gerilim oyuncuları veya atış oyunları hayranı iseniz, mükemmel grafiklerle dolu yeni bir zombi çekim oyunudur.
Virüslerden mahrum bir dünyada hayatta kalmanızı sağlamaya çalışırken parmağınızı tetiğe tutun. Cephedeki savaşta hayatta kalanlar ve zombi sonlandırıcı olarak yeteneklerinizi geliştirin, keskin nişancı silahları av tüfeği ve tüfekler gibi silah cephanenizi geliştirin.
Birden fazla serin oyun modları sayesinde sağkalım için savaşın. Keskin nişancılar görevlerindeki yeteneklerinizi test edin ve kurbanlara destek misyonunda güvenliği sağlayın.
Gelin ve bu sürükleyici 3D dünya ve bu zombi aksiyon oyununda muhteşem grafikler yaşayın! Zombi kıyameti olmuş olabilir, ancak vazgeçmek için bir sebep yok.
Undead hedeflerine karşı bir zombi sonlandırıcı rolü üstlenin ve 120’den fazla seviyenin bu zombi parçalanması yolunda zafer kazanmaya çalışın. Bir FPS oyuncusuysanız ve o zaman ZF3D bir sonraki maceranız olacak!
Çarpıcı 3D Grafik
Bir zombi zombi sende. Kaçar mısın yoksa yolunu atar mısın? ZF3, harika undead animasyonları ve grafikleri ile tamamlanmış inanılmaz, tamamen gerçekleştirilmiş bir 3 boyutlu zombi kıyamet, akıllı telefon gerilim ve atış oyunlarındaki bir sonraki seviyedir.,

Mod:
– Unlimited Gold.
– Unlimited Coins.
– Unlimited Money.

DOWNLOAD:

Zombie Frontier 3 Apk v1.89 (Mod Money) – DROPLOAD

Zombie Frontier 3 Apk v1.89 (Mod Money) – ZİPPYSHARE

Zombie Frontier 3 Apk v1.89 (Mod Money) – SENDSPACE

Zombie Frontier 3 Apk v1.89 (Mod Money) – DRİVE LİNK

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya